Prečo si vybrať IP videovrátnik?

Prečo si vybrať IP videovrátnik?

V ponuke máme viacero druhov IP videovrátnikov, ktoré oproti bežným analógovým vrátnikom obsahujú množstvo zaujímavých funkcií.

Online upozornenia v aplikácií Hik-Connect

IP videovrátniky Hikvision umožňujú online notifikácie zazvonení na dvernú stanicu s kamerou prostredníctvom mobilnej aplikácie Hik-Connect určenej tiež pre kamerové systémy Hikvision. Ak nie ste doma, videovrátnik Vás upozorní na Váš smartfón kdekoľvek. Podmienkou je, že musíte byť na internete. S návštevou viete komunikovať, vidíte ju a môžete jej vzdialene otvoriť. Videovrátnik Vás vie upozorniť aj na základe pohybu pred kamerou alebo na základe sabotáže.

Možnosť pripojenia na kamerový systém so záznamom

Hikvision IP videovrátnik sa dá pomerne ľahko prostredníctvom lokálnej LAN siete pripojiť aj k videorekordéru. Hikvision má v ponuke aj dverné stanice so 180° kamerou, čo sa výborne hodí na stráženie auta parkujúceho pred bránou. Video z vrátnika možno potom streamovať prostredníctvom videorekordéru buď na pripojený monitor, TV, počítač alebo do aplikácie Hik-Connect.

Videorekordér

Pamäť zazvonení

Monitory IP videovrátnikov majú možnosť uchovať každé zazvonenie a po príchode domov si môžete skontrolovať, kto u Vás bol. Ak máte videovrátnik prepojený s aplikáciou Hik-Connect, viete si pozrieť zmeškaný hovor aj cez svoj smartfón. IP videovrátnik rozpozná, či ide o neprijatý hovor alebo či hovor už niekto zdvihol. Ak niekto zodvihne hovor napr. doma, vrátnik Vás prestane upozorňovať zvonením v aplikácii Hik-Connect a naopak.

Kvalitná kamera

Hikvision je ako popredný výrobca kamier známy dostupnými cenami a nekompromisnými parametrami kamier. Vo videovrátnikoch teda nájdete aj dverné stanice s fullHD rozlíšením (2MPx) s hardvérovým 120dB WDR. Hardvérové WDR kvalitne vyrovná rozdielnu svetelnosť v obraze. Presvetlí tmavé scény a potlačí svetelnosť v príliš svetlých scénach.

Možnosť prepojenia kamier s monitorom

Monitory IP videovrátnikov umožňujú streamovať video z kamier pri kompresii H264. Ak máte kamerový systém Hikvision s videorekordérom, najskôr oceníte možnosť nahrávania videa z dvernej stanice do videorekordéra. Avšak ak chcete k vrátniku doplniť iba 1 IP kameru a tá sa priradí k monitoru, pri zazvonení Vás vrátnik upozorní 2-násobným streamom videa.  Budete tak vidieť nielen osobu stojacu pred bránou ale súčasne aj videostream z kamery priradenej k vrátniku. IP kamera môže zapisovať záznam aj na pamäťovú kartu a záznam si pozriete kedykoľvek priamo v aplikácii Hik-Connect.