A3DR-1A - 3-kanálový výstupný analógový ovládač eNODE
A3DR-1A generuje jednosmerné analógové napäťové signály, ktorými je možné ovládať zariadenia, ktoré sú na to určené. Podľa typu pripojeného zariadenia môže byť výstupné napätie regulované v rozsahu 0(1) ÷ 10 V. Pokračovať
Cena na vyžiadanie
Na externom sklade
Informovať sa v obchode
Popis produktu
Charakteristika eNODE A3DR-1A
- 3 analógové výstupné kanály
- výstupné napätie v rozsahu 0(1) ÷ 10 VDC
- zaťažiteľnosť výstupu 20 mA na kanál
- rozlíšenie 10 mV
- ochrana proti preťaženiu
- inštalácia na DIN lištu
- signalizačná LED
- napájanie zo zbernice CPUS
Parametre eNODE A3DR-1A
Parametre kontaktov
| Maximálny prierez vodiča | 2,5mm2 |
| Krútiaci moment uťahovania | 0,4 Nm |
| Dĺžka odizolovania vodiča | 7 mm |
| Rozstup kontaktov | 5 mm |
Napájanie
| Nominálne napájacie napätie Un | 12 V DC |
| Minimálne napájacie napätie Umin | 10,5 V DC |
| Maximálne napájacie napätie Umax | 14,5 V DC |
Celková spotreba pri Un (12 V)
| Minimálna (všetky výstupy vypnuté) | 12,8 mA |
| Zaťažený jeden kanál (20mA) | 40,3 mA |
| Zaťažené všetky kanály (20mA) | 95 mA |
Celková spotreba pri Umin (10,5 V)
| Minimálna (všetky výstupy vypnuté) | 13,8 mA |
| Zaťažený jeden kanál (20mA) | 45,4 mA |
| Zaťažené všetky kanály (20mA) | 111,8 mA |
Celková spotreba pri Umax (14,5 V)
| Minimálna (všetky výstupy vypnuté) | 11,7 mA |
| Zaťažený jeden kanál (20mA) | 32,6 mA |
| Zaťažené všetky kanály (20mA) | 75 mA |
Parametre výstupov
| Počet kanálov | 3 x analógový výstup |
| Rozsah výstupného napätia | 0(1) ÷ 10 V DC |
| Maximálny výstupný prúd na kanál | 20 mA |
| Maximálny skratový prúd na kanál | 500 mA |
| Rozlíšenie | 10 mV |
Rozmery a hmotnosť
| Rozmery | 36 mm x 90 mm x 58 mm |
| Hmotnosť | 70 g |
| Prevedenie | 2 - MODUL |
Klasifikácia zariadenia
| Stupeň krytia prístroja podľa EN 60529 | IP20 |
| Stupeň krytia v rozvádzači podľa EN 60529 | IP40 |
| Trieda ochrany podľa STN 33 2000-4-41 | III |
| Druh priestoru podľa STN EN 60721-3-3 | III |
| Montáž | DIN lišta podľa EN 60715 |
| Je v zhode s | STN EN 50581, STN EN 60730-1 |