AN-05 2G-3G - Prútová anténa GSM/2G/3G, 800-2100MHz, +4dBi
Externá prútová anténa s magnetickou základňou pre zlepšenie signálu zariadení využívajúca GSM, 2G aj 3G siete. SMA konektor. Pokračovať
Cena s DPH
19.47 €
Cena bez DPH
15.83 €
Skladom
6ks
Popis produktu
| Rozmery | 300 x 30 mm |
|---|---|
| Rozsah pracovných teplôt | -40 °C až +60 °C |
| Pásma | 800 - 2100 MHz |
| Zisk antény | 4 dBi |
| Dĺžka vodiča | 3 m |
| Konektor pripojenia | SMA |
PARAMETRE EZS ZARIADENIA
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+ |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | 2G GSM - 1x SIM, 4G GSM - 1x SIM, BEZ GSM - DOKUPUJE SA 2G/4G |
| Farba: | ČIERNA / ANTRACIT, BEZ FARBY - IBA DPS |