BH4S-1A - 4-kanálový rozbočovač zbernice eNODE
BH4S-1A zvyšuje spoľahlivosť CPUS systému a uľahčuje detekciu porúch. Umožňuje zbernicu rozdeliť na ďalšie 4 nezávislé vetvy. Pri detekcii poruchy rozbočovač dotknutú vetvu odpojí. Vzniknutá porucha tak neovplyvní fungovanie zvyšných častí systému. Pokračovať
Cena na vyžiadanie
Na externom sklade
Informovať sa v obchode
Popis produktu
Charakteristika eNODE BH4S-1A
- 4 nezávisle chránené vetvy zbernice
- ochrana proti skratu a preťaženiu
- detekcia poruchy komunikácie
- meranie odoberaného prúdu v každej vetve
- možnosť pripojenia externého napájania
- inštalácia na DIN lištu
- signalizačná LED dióda
- napájanie zo zbernice CPUS
Parametre eNODE BH4S-1A
Parametre ochrany
| Maximálny odoberaný prúd | 2,5 A ± 10 % |
Parametre kontaktov
| Prierez vodiča | 2,5 mm2 |
| Krútiaci moment uťahovania | 0,4 Nm |
| Dĺžka odizolovania vodiča | 7 mm |
| Rozstup kontaktov | 5 mm |
Napájanie a spotreba
| Nominálne napájacie napätie Un | 12 V |
| Nominálny odber prúdu In | 63 mA |
| Minimálne napájacie napätie Umin | 9 V |
| Maximálne napájacie napätie Umax | 14 V |
| Nominálne napätie pomocného zdroja Usn | 12 V |
| Maximálny prúd z pomocného zdroja Ismax | 5 A |
Rozmery a hmotnosť
| Rozmery | 71 mm x 90 mm x 58 mm |
| Hmotnosť | 125 g |
| Prevedenie | 4 - MODUL |
Klasifikácia zariadenia
| Stupeň krytia prístroja podľa EN 60529 | IP20 |
| Stupeň krytia v rozvádzači podľa EN 60529 | IP40 |
| Trieda ochrany podľa STN 33 2000-4-41 | III |
| Druh priestoru podľa STN EN 60721-3-3 | III |
| Montáž | DIN lišta podľa EN 60715 |
| Je v zhode s | STN EN 50581, STN EN 60730-1 |