BIN-3B - binárny vstup pre 4-tlačidlá s teplomerom a signalizáciou eNODE
Binárny vstup slúži na snímanie stavu tlačidiel, meranie teploty v miestnosti a ovládanie signalizačných LED tlačidla. Je určený na inštaláciu do inštalačnej krabice, za tlačidlový prístroj. Každému kanálu môžeme nastaviť pracovný režim samostatne. Vstupné režimy kanálu umožňujú snímať stlačenia tlačidla a tieto informácie odosielať riadiacej jednotke. Zariadenie rozlišuje aj súčasné stlačenie viacerých tlačidiel, čo umožňuje využívať rôzne kombinácie stlačenia, napríklad na špeciálne funkcie. Výstupný režim kanálu je určený na pripojenie signalizačnej LED, ktorá môže byť umiestnená napr. na tlačidle tlačidlového prístroja. Inštalácia zariadenia a pripojenie teplotného senzora je realizovaná pomocou káblového zväzku s konektormi (CEBIN). Tento káblový zväzok sa vyrába v dvoch variantoch (TI a TE). Pokračovať
Popis produktu
Charakteristika eNODE BIN-3B
- 4 binárne vstupno-výstupné kanály
- 4 vstupné pracovné režimy kanálu
- 1 výstupný pracovný režim kanálu
- podpora súčasného stlačenia viacerých tlačidiel
- interný alebo externý teplotný senzor
- presnosť merania teploty ± 0,5 °C
- Pull-up rezistor integrovaný vo vstupno-výstupných obvodoch
- inštalácia do inštalačnej krabice
- napájanie zo zbernice CPUS
Parametre eNODE BIN-3B
Parametre vstupov
| Počet kanálov | 4 x binárny vstup / 4x výstup pre LED signalizáciu |
| Pull-up rezistor | integrovaný |
Parametre teplomera
| Rozsah merania | -55 ÷ 125°C |
| Presnosť merania | ±0.5°C v rozsahu -10 ÷ 85°C |
Napájanie a spotreba
| Nominálne napájacie napätie Un | 12 V DC |
| Minimálne napájacie napätie Umin | 7 V DC |
| Maximálne napájacie napätie Umax | 15 V DC |
| Minimálna spotreba (všetky vstupy rozop.) | 2,6 mA |
| Maximálna spotreba (všetky vstupy zop.) | 3,9 mA |
Rozmery a hmotnosť BIN
| Rozmery | 32 mm x 22 mm x 9 mm |
| Hmotnosť | 5,5 g |
| Prevedenie | v krabičke |
Rozmery a hmotnosť CEBIN
| Rozmery bez vodičov | 16,6 mm x 15,4 mm x 12 mm |
| Hmotnosť ver. TI | 8 g |
| Hmotnosť ver. TE | 9 g |
| Dĺžka káblu | 90 mm |
| Prevedenie | bez krabičky |
Klasifikácia zariadenia
| Stupeň krytia prístroja podľa EN 60529 (BIN) | IP20 |
| Stupeň krytia prístroja podľa EN 60529 (CEBIN) | IP00 |
| Trieda ochrany podľa EN 61140 | III |
| Podmienky prostredia podľa EN 60721-3-3 | 3K3, 3B1, 3C2, 3S1, 3M2 |
| Montáž | do inštalačnej krabice |
| Je v zhode s | EN 61010-1, EN 61000-6-1, EN 61000-6-3, EN IEC 63000 |