BULLETCAM (8MP/2.8mm) WHITE - 8MPx IP kamera AJAX 2.8mm 110°
Ajax IP kamera s AI, rozlíšením 8MPx 3840x2160px (4K) a frekvenciou snímkovania 20fps. JetSparrow rýchly šifrovaný prenos dát. Podpora AI rozpoznávania objektov - kamera rozpoznáva objekty a vyznačuje ich priamo na časovej osi záznamu farebným oddelením záznamov s ikonou. Dosah IR prísvitu do 35m, vstavaný mikrofón, H265 a H264 kódovanie videa, True WDR. Slot MicroSD do 256GB, pohybová detekcia, automatizačné scenáre, alarm od detektorov, Prevádzková teplota od -30°C do +60°C. Prevádzková vlhkosť do 95%, PoE napájanie cez ethernetový kábel alebo napájanie 12V DC, 1A. Pokračovať
Popis produktu
Parametre Ajax BulletCam (8MP/2.8mm) White
- rozlíšenie: 8MPx 3840x2160p (4K)
- frekvencia snímkovania: 20fps
- pozorovací uhol: od 100° do 110° vertikálne
- dosah IR prísvitu: do 35m
- pomer strán obrazu: 16:9
- JetSparrow: rýchly zabezpečený šifrovaný P2P prenos dát s dual stream technológiou s intuitívnym a rýchlym dohľadaním udalostí
- WDR: áno - hardvérové TrueWDR
- vstavaný mikrofón: áno
- slot na pamäťovú kartu MicroSD: áno - do 256GB
- kľúčové vlastnosti: detekcia pohybu, JetSparrow, AI, filtre udalostí, podpora videosteny v aplikáciách Ajax (desktop, iOS, Android), časová os, vizuálne overenie alarmov
- prístupové práva: distribúcia prístupových práv pre používateľov v mobilných aplikáciách a pre monitorovanie operátorov v PRO Desktop
- rozmery: 198 × 76 × 76 mm
- hmotnosť: 550 g
- prevádzková teplota: od −30 °C to +60 °C
- prevádzková vlhkosť: až do 90%
- napájanie: PoE alebo 12V DC, 1A
- krytie: IP65
- kompatibilita s ďaľšími výrobkami: Ajax JunctionBox (118x59) inštalačná podložka pre skrytie kabeláže - nie je súčasťou balenia, Ajax NVR - nie je súčasťou balenia
- obsah balenia: IP kamera, inštalačná šablóna, inštalačná sada, sprievodca rýchlym spustením
Inštalácia Ajax BulletCam (8MP/2.8mm) White
Inštalácia Ajax BulletCam White + Ajax JunctionBox (118x59)
Na stiahnutie
| Výrobca: | AJAX |
| Produktová séria: | AJAX VIDEO |
| Modelový rad: | AJAX BaseLine Video |
| Prevedenie - typ: | Tubus |
| Technológia: | IP |
| Záruka: | 2 roky |
| Senzor ['']: | 1/2.7'' progressive scan CMOS |
| Rozlíšenie [Mpx]: | 8 Mpx |
| Rozlíšenie (detail) [px]: | 3840 × 2160 px |
| Frame rate [fps]: | 20 |
| Citlivosť [lux]: | 0.005 |
| WDR: | 120dB True WDR |
| Pomer strán obrazu: | 16 : 9 |
| Počet streamov: | 2 |
| Kódovanie videa: | H264, H265 |
| Typ objektívu: | Fix 2.8 mm |
| Ohnisková vzdialenosť [mm]: | 2.8 |
| Clona (F): | F 1.6 |
| Horizontálny záber [°]: | 110° |
| Vertikálny záber [°]: | 56° |
| Optický zoom [×]: | Nie (iba digitálny) |
| Typ prísvitu: | IR infra red |
| Dosah IR prísvitu [m]: | 50 m |
| Výstražné blikanie pri poplachu: | NIE |
| Vstavaný mikrofón: | ÁNO |
| Vstavaný reproduktor: | NIE |
| Obojsmerná audiokomunikácia: | NIE |
| Zvuková výstraha: | NIE |
| Audio vstupy a výstupy: | Nie |
| Mobilná aplikácia: | Ajax (iOS, Android) - end user, Ajax PRO (iOS, Android) - installer, Ajax TV (Android TV) |
| PC VMS softvér: | Ajax Desktop (Windows, Mac), Ajax PRO Desktop (Windows, Mac) |
| Web server: | NIE |
| Integrácia so zariadeniami: | ONVIF (profily podľa datasheetu a FW) |
| AI analýza: | Ajax AI - detekcia ľudí, zvierat a vozidiel |
| Základná detekcia: | Pohybová detekcia |
| Ethernet: | 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet |
| Bezdrôtová sieť: | NIE |
| Alarmové vstupy / výstupy: | Nie |
| Podpora MicroSD: | 256 GB |
| Resetovacie tlačidlo: | Nie |
| Napájanie: | PoE 802.3af - do 15.4W, PoE+ 802.3at - do 30W |
| Maximálna spotreba (W): | 8.5 |
| Odolnosť: | Krytie IP65, Ochrana IK08 |
| Farba: | BIELA |
| Materiál: | Kov |
| Rozmery (mm) | 198 × 76 × 76 |
| Hmotnosť (g) | 550 |