FORT KIT 1000/24V HP - súprava pre ovládanie posuvnej brány COMUNELLO, maximálna hmotnosť brány 1000kg
Súprava pre ovládanie posuvnej brány s maximálnou hmotnosťou 1000kg. Obsah balenia: 1x pohon FORT 1000, 1x stojan na upevnenie motora, 1x riadiaca jednotka CU-24V-HP, 2x bezdrôtový diaľkový ovládač VICTOR GRAY 2CH, 1x pár fotobuniek DART, 1x LED maják so zabudovanou anténou SWIFT 3, 1x označovacia tabuľka, 1x zámok s kľúčom, 1x mechanické spínače. Pokračovať
Popis produktu
Obsah balenia COMUNELLO FORT KIT 1000/24V HP
1. Pohon COMUNELLO FORT 1000
2. Riadiaca jednotka COMUNELLO CU-24V-HP
3. Fotobunky COMUNELLO DART (2ks)
4. Bezdrôtové diaľkové ovládače COMUNELLO VICTOR GRAY 2CH (2ks)
5. LED maják so vstavanou anténou COMUNELLO SWIFT 3
Parametre Comunello FORT KIT 600/24V HP
| Typ brány | posuvná |
| Napájanie | AC230V |
| Napájanie motoru | DC24V |
| Max. prúdový odber systému | 6,2A |
| Max. príkon systému | 150W |
| Maximálna váha brány | 1000kg |
| Paralelná prevádzka | nie |
| Zálohovací akumulátor | nie |
| Programátor | nie |
| Komunikačná frekvencia | 433MHz |
| Rýchlosť posuvu | 0,21m/s |
| Modul hrebeňa | M4 |
| Maximálna sila posuvu | 900N |
| Pracovné záťaženie | intenzívne |
| Stupeň krytia | IP56 |
| Pracovná teplota | -20°C 50°C |
| Možnosť ovládania GSM | áno - doplnkové zariadenie |
| Možnosť ovládania EZS | áno - doplnkové zariadenie |
| Možnosť ovládania EPS | áno - doplnkové zariadenie |
| Núdzové ručné ovládanie | áno |
| Kit obsahuje | pohon FORT 1000, 2ks vysielač DO, fotobunky, výstražné LED svetlo, označovacia tabuľka |
| Fotobunky v balení | áno |
| Diaľkový ovládač v balení | 2 kusy |
| Hmotnosť pohonu | 12kg |