INDOORCAM (4MP/2.8mm) WHITE - 4MPx WiFi IP kamera AJAX, 2.8mm / 110°
Ajax vnútorná IP kamera s AI, WIFI a rozlíšením 4MPx 2688x1520px. Vstavaný PIR detektor s dosahom do 4m. JetSparrow šifrovaný prenos dát. AI rozpoznávanie objektov - kamera rozpozná objekty a vyznačí ich priamo na časovej osi záznamu farebným oddelením záznamov s ikonou. Dosah IR prísvitu do 8m, vstavaný mikrofón a reproduktor, obojsmerná audio komunikácia, H264 kódovanie videa, True WDR. Možnosti úložiska: Ajax Cloud / NVR. Pohybová detekcia, automatizačné scenáre, alarm od detektorov, napájanie 12V DC, 1A. Pokračovať
Popis produktu
Parametre Ajax IndoorCam (4MP/2.8mm) White
- rozlíšenie: 4MPx 2688x1520p
- pozorovací uhol: od 110° vertikálne x 60° horizontálne
- dosah IR prísvitu: do 8m
- dosah PIR senzora: do 4m
- pomer strán obrazu: 16:9
- WiFi: áno
- Ethernet RJ45: nie
- úložisko - možnosti: Ajax Cloud / NVR
- JetSparrow: rýchly zabezpečený šifrovaný P2P prenos dát s dual stream technológiou s intuitívnym a rýchlym dohľadaním udalostí
- WDR: áno - hardvérové TrueWDR
- vstavaný mikrofón: áno
- vstavaný reproduktor: áno
- kľúčové vlastnosti: detekcia pohybu, JetSparrow, AI, filtre udalostí, podpora videosteny v aplikáciách Ajax (desktop, iOS, Android), časová os, vizuálne overenie alarmov
- prístupové práva: distribúcia prístupových práv pre používateľov v mobilných aplikáciách a pre monitorovanie operátorov v PRO Desktop
- rozmery: 128 × 74 × 76 mm
- hmotnosť: 235g
- prevádzková teplota: od 0°C to +40 °C
- prevádzková vlhkosť: až do 90%
- napájanie: 12V DC, 1A
- krytie: IP20
- kompatibilita s ďaľšími výrobkami: Ajax NVR
- obsah balenia: IP kamera, napájací adaptér, inštalačná šablóna, inštalačná sada, sprievodca rýchlym spustením
Ajax IndoorCam (4MP/2.8mm) White
Na stiahnutie
| Výrobca: | AJAX |
| Produktová séria: | AJAX VIDEO |
| Modelový rad: | AJAX BaseLine Video |
| Prevedenie - typ: | Cube |
| Technológia: | IP |
| Záruka: | 2 roky |
| Senzor ['']: | 1/2.8'' progressive scan CMOS |
| Rozlíšenie [Mpx]: | 4 Mpx |
| Rozlíšenie (detail) [px]: | 2688 × 1520 px |
| WDR: | 120dB True WDR |
| Pomer strán obrazu: | 16 : 9 |
| Počet streamov: | 2 |
| Kódovanie videa: | H264 |
| Typ objektívu: | Fix 2.8 mm |
| Ohnisková vzdialenosť [mm]: | 2.8 |
| Horizontálny záber [°]: | 110° |
| Vertikálny záber [°]: | 60° |
| Optický zoom [×]: | Nie (iba digitálny) |
| Typ prísvitu: | IR infra red |
| Dosah IR prísvitu [m]: | 8 m |
| Výstražné blikanie pri poplachu: | NIE |
| Vstavaný mikrofón: | ÁNO |
| Vstavaný reproduktor: | ÁNO |
| Obojsmerná audiokomunikácia: | ÁNO |
| Zvuková výstraha: | ÁNO |
| Audio vstupy a výstupy: | Nie |
| Mobilná aplikácia: | Ajax (iOS, Android) - end user, Ajax PRO (iOS, Android) - installer, Ajax TV (Android TV) |
| PC VMS softvér: | Ajax Desktop (Windows, Mac), Ajax PRO Desktop (Windows, Mac) |
| Web server: | NIE |
| Integrácia so zariadeniami: | ONVIF (profily podľa datasheetu a FW) |
| AI analýza: | Ajax AI - detekcia ľudí, zvierat a vozidiel |
| Základná detekcia: | Pohybová detekcia |
| Bezdrôtová sieť: | WiFi |
| Alarmové vstupy / výstupy: | Nie |
| Podpora MicroSD: | NIE |
| Resetovacie tlačidlo: | Nie |
| Napájanie: | 12V DC (Ø 5.5 mm) |
| Maximálna spotreba (W): | 11 |
| Odolnosť: | Krytie IP20 |
| Farba: | BIELA |
| Materiál: | Kov + plast |
| Rozmery (mm) | 128 x 74 x 76 mm |
| Hmotnosť (g) | 235 |