IPC2124LE-ADF28KM-H-BLACK - 4MPx IP kamera Uniview, 2.8mm / 97°
IPC2124LE-ADF28KM-H-BLACK SKU: 00150#S06#SK#1 Výrobca: UNIVIEW TECHNOLOGIES
1/3" CMOS senzor, 4Mpx 2688×1520p, 25 fps, F1.6, 0.003lux, 120dB WDR, H.265, Ultra 265, H264, MJPEG, PoE napájanie, napájanie 12V DC, vstavaný mikrofón, Smart IR do 50m, MicroSD slot do 512GB, IP67, prepäťová ochrana 4kV, ONVIF protokol (S, G, T). Pokračovať
Popis produktu
  • 1/3" CMOS senzor
  • 4Mpx 2688×1520p
  • 25 fps
  • F1.6
  • 0.003lux
  • 120dB WDR
  • H.265, Ultra 265, H264, MJPEG
  • PoE napájanie, napájanie 12V DC
  • vstavaný mikrofón
  • Smart IR do 50m
  • MicroSD slot do 512GB
  • IP67
  • prepäťová ochrana 4kV
  • ONVIF protokol (S, G, T)
UDALOSTI
  • prekročenie čiary (založené na detekcii ľudského tela)
  • detekcia vniknutia (na základe detekcie ľudského tela)
  • Detekcia pohybu
  • Ultra Motion Detection
  • detekcia sabotáže
  • Detekcia zvuku
ROZMERY
Na stiahnutie
Kategória
Výrobca: UNIVIEW
Produktová séria: UNV EASY
Modelový rad: EasyStar
Prevedenie - typ: Tubus
Technológia: IP
Záruka: 3 roky
Obraz a video
Senzor ['']: 1/3.0'' progressive scan CMOS
Rozlíšenie [Mpx]: 4 Mpx
Rozlíšenie (detail) [px]: 2688 × 1520 px
Frame rate [fps]: 25
Citlivosť [lux]: 0.003
WDR: 120dB True WDR
Pomer strán obrazu: 16 : 9
Počet streamov: 2
Kódovanie videa: H264, H265, Ultra 265, MJPEG
Objektív
Typ objektívu: Fix 2.8 mm
Ohnisková vzdialenosť [mm]: 2.8
Clona (F): F 1.6
Horizontálny záber [°]: 97°
Vertikálny záber [°]: 52.2°
Optický zoom [×]: Nie (iba digitálny)
Prísvit
Typ prísvitu: IR infra red
Dosah IR prísvitu [m]: 50 m
Výstražné blikanie pri poplachu: NIE
Audio
Vstavaný mikrofón: ÁNO
Vstavaný reproduktor: NIE
Obojsmerná audiokomunikácia: NIE
Zvuková výstraha: NIE
Audio vstupy a výstupy: Nie
Inteligentné
Ochrana perimetra: Prekročenie čiary, Narušenie oblasti
Bezdrôtová sieť: NIE
Alarmové vstupy / výstupy: Nie
Podpora MicroSD: 512 GB
Všeobecné
Resetovacie tlačidlo: Áno
Napájanie: PoE 802.3af - do 15.4W
Maximálna spotreba (W): 5.6
Odolnosť: Krytie IP67
Farba: ČIERNA / ANTRACIT
Materiál: Kov
Rozmery (mm) 190×73×71 mm