IPC2125LE-ADF28KM-H - 5MPx IP kamera Uniview, 2.8mm / 110°
1/2.7" CMOS senzor, 5Mpx 2880×1620p, 25 fps, F1.6, 0.003lux, 120dB WDR, H.265, Ultra 265, H264, MJPEG, PoE napájanie, napájanie 12V DC, vstavaný mikrofón, Smart IR do 50m, MicroSD slot do 512GB, IP67, prepäťová ochrana 4kV, ONVIF protokol (S, G, T). Pokračovať
Cena na vyžiadanie
Skladom
13ks
Informovať sa v obchode
Popis produktu
- 1/2.7" CMOS senzor
- 5Mpx 2880×1620p
- 25 fps
- F1.6
- 0.003lux
- 120dB WDR
- H.265, Ultra 265, H264, MJPEG
- PoE napájanie, napájanie 12V DC
- vstavaný mikrofón
- Smart IR do 50m
- MicroSD slot do 512GB
- IP67
- prepäťová ochrana 4kV
- ONVIF protokol (S, G, T)
UDALOSTI
- prekročenie čiary (založené na detekcii ľudského tela)
- detekcia vniknutia (na základe detekcie ľudského tela)
- Detekcia pohybu
- Ultra Motion Detection
- detekcia sabotáže
- Detekcia zvuku
Na stiahnutie
Kategória
| Výrobca: | UNIVIEW |
| Produktová séria: | UNV EASY |
| Modelový rad: | EasyStar |
| Prevedenie - typ: | Tubus |
| Technológia: | IP |
| Záruka: | 3 roky |
Obraz a video
| Senzor ['']: | 1/2.7'' progressive scan CMOS |
| Rozlíšenie [Mpx]: | 5 Mpx |
| Rozlíšenie (detail) [px]: | 2880 × 1620 px |
| Frame rate [fps]: | 25 |
| Citlivosť [lux]: | 0.003 |
| WDR: | 120dB True WDR |
| Pomer strán obrazu: | 16 : 9 |
| Počet streamov: | 2 |
| Kódovanie videa: | H264, H265, Ultra 265, MJPEG |
Objektív
| Typ objektívu: | Fix 2.8 mm |
| Ohnisková vzdialenosť [mm]: | 2.8 |
| Clona (F): | F 1.6 |
| Horizontálny záber [°]: | 110,0° |
| Vertikálny záber [°]: | 58,7° |
| Optický zoom [×]: | Nie (iba digitálny) |
Prísvit
| Typ prísvitu: | IR infra red |
| Dosah IR prísvitu [m]: | 50 m |
| Výstražné blikanie pri poplachu: | NIE |
Audio
| Vstavaný mikrofón: | ÁNO |
| Vstavaný reproduktor: | NIE |
| Obojsmerná audiokomunikácia: | NIE |
| Zvuková výstraha: | NIE |
| Audio vstupy a výstupy: | Nie |
Softvér
| Mobilná aplikácia: | UNV-Link (iOS, Android) - end user, UNV-Link Pro (iOS, Android) - installer |
| PC VMS softvér: | UNV EZStation (Windows, Mac) |
| PC tool softvér: | UNV EZTools (Windows) |
| Web server: | ÁNO |
| Východzie prihlásenie: | admin / 123456 (zariadenie vyzve na zmenu hesla pri prvom prihlásení) |
| Východzia IP adresa: | 192.168.1.13 (DHCP klient zapnutý) |
| Porty: | UNV: 80 (HTTP aj pracovný), 443 (HTTPS), 554 (RTSP) |
| RTSP prístup: | UNV IPC Main stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s0/live, UNV IPC Sub stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s1/live |
| Integrácia so zariadeniami: | ONVIF (profily podľa datasheetu a FW), API, SDK |
Inteligentné
| Ochrana perimetra: | Prekročenie čiary, Narušenie oblasti |
| Základná detekcia: | Pohybová detekcia, Ultra Motion Detection, Detekcia sabotáže, Detekcia zvuku |
| Pokročilá analýza: | Detekcia tváre, HeatMap - tepelná mapa, Počítanie ľudí, Zanechanie objektu |
Konektivita
| Ethernet: | 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet |
| Bezdrôtová sieť: | NIE |
| Alarmové vstupy / výstupy: | Nie |
| Podpora MicroSD: | 512 GB |
Všeobecné
| Resetovacie tlačidlo: | Nie |
| Napájanie: | PoE 802.3af - do 15.4W, 12V DC (Ø 5.5 mm) |
| Maximálna spotreba (W): | 5.6 |
| Odolnosť: | Krytie IP67 |
| Farba: | BIELA |
| Materiál: | Kov |
| Rozmery (mm) | 190×73×71mm |
| Hmotnosť (g) | 400 |