IPC2B15SS-ADF28K-I1 - 5MPx IP kamera Uniview, 2.8mm / 110°
IPC2B15SS-ADF28K-I1 SKU: 10116#S06#SK#1 Výrobca: UNIVIEW TECHNOLOGIES
1/2.8" CMOS senzor, 5MPx 2880x1620p, 30fps, F1.6, 0.002lux, Smart IR do 80m, H.265, Ultra265, H264, MJPEG, 130dB WDR, LightHunter, Smart videoanalýzy (Deep Learning, SIP=Smart Intrusion Prevention pre klasifikáciu objektov), ROI, koridor formát, slot na microSD kartu do 512GB, IK10 ochrana, IP67 krytie, 2D a 3D DNR, prepäťová ochrana 4kV. Pokračovať
Popis produktu
  • 1/2.8" CMOS senzor
  • 5MPx 2880×1620p
  • 30fps
  • F1.6
  • 0.002lux - LIGHTHUNTER
  • Smart IR do 80m
  • H.265, Ultra265, H264, MJPEG
  • 130dB WDR
  • Smart videoanalýzy (Deep Learning, SIP=Smart Intrusion Prevention pre klasifikáciu objektov)
  • ROI
  • koridor formát 9:16
  • microSD slot do 512GB
  • IP67 krytie
  • 1 alarmový vstup a 1 výstup
  • 1 zvukový vstup a 1 výstup
  • 2D a 3D DNR
  • prepäťová ochrana 4kV
  • ONVIF (S, G, T), API, SDK
UDALOSTI
  • detekcia pohybu
  • ultra motion detection
  • sabotáž
  • detekcia zvuku
  • ponechanie objektu
  • zmiznutie objektu
  • SIP Smart Intrusion Prevention s vyhľadávaním farieb
  • počítanie toku ľudí a monitorovanie hustoty davu
Na stiahnutie
Kategória
Výrobca: UNIVIEW
Produktová séria: UNV PRIME
Modelový rad: Prime II
Prevedenie - typ: Tubus
Technológia: IP
Záruka: 3 roky
Obraz a video
Senzor ['']: 1/2.7'' progressive scan CMOS
Rozlíšenie [Mpx]: 5 Mpx
Rozlíšenie (detail) [px]: 2880 × 1620 px
Frame rate [fps]: 30
Citlivosť [lux]: 0.002
WDR: 130dB True WDR
Pomer strán obrazu: 16 : 9
Počet streamov: 3
Kódovanie videa: H264, H265, Ultra 265, MJPEG
Objektív
Typ objektívu: Fix 2.8 mm
Ohnisková vzdialenosť [mm]: 2.8
Clona (F): F 1.6
Horizontálny záber [°]: 110.0°
Vertikálny záber [°]: 58.7°
Optický zoom [×]: Nie (iba digitálny)
Prísvit
Typ prísvitu: IR infra red
Dosah IR prísvitu [m]: 80 m
Výstražné blikanie pri poplachu: NIE
Audio
Vstavaný mikrofón: ÁNO
Vstavaný reproduktor: NIE
Obojsmerná audiokomunikácia: NIE
Zvuková výstraha: NIE
Audio vstupy a výstupy: 1 vstup / 1 výstup
Inteligentné
AI analýza: Uniview SIP (Smart Intrusion Prevention)
Ochrana perimetra: Prekročenie čiary, Narušenie oblasti, Vstup do regiónu, Výstup z regiónu
Pokročilá analýza: Počítanie ľudí, Monitorovanie hustoty davu, Zanechanie objektu, Zmiznutie objektu
Konektivita
Ethernet: 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet
Bezdrôtová sieť: NIE
Alarmové vstupy / výstupy: 1 vstup / 1 výstup
Podpora MicroSD: 512 GB
Všeobecné
Resetovacie tlačidlo: Nie
Napájanie: PoE 802.3af - do 15.4W, 12V DC (Ø 5.5 mm)
Maximálna spotreba (W): 10
Odolnosť: Krytie IP67
Farba: BIELA
Materiál: Kov
Rozmery (mm) 269 ​​× 96 × 82 mm