IPC3612LB-ADF40K-H - 2MPx IP kamera Uniview, 4mm / 91°
2Mpx 1920x1080p, 30fps, 0.01 lux, mikrofón, 120dB WDR, Smart IR do 30m, IP67, slot na MicroSD pamäťovú kartu do 512GB, 2 streamy, PoE napájanie, napájanie 12V DC, ONVIF. Pokračovať
Cena na vyžiadanie
Na objednávku
Informovať sa v obchode
Popis produktu
- 2Mpx 1920x1080p
- 30fps
- 0.01 lux
- F2.0
- vstavaný mikrofón
- 120dB WDR
- Smart IR do 30m
- IP67
- slot na MicroSD pamäťovú kartu do 512GB
- 2 streamy
- PoE napájanie
- napájanie 12V DC
- ANR, NAS
- ONVIF
UDALOSTI:
- detekcia pohybu
- ultra motion detection
- detekcia sabotáže
- detekcia zvuku
- prekročenie čiary (na základe ľudského tela)
- narušenie oblasti (na základe ľudského tela)
Na stiahnutie
Kategória
| Výrobca: | UNIVIEW |
| Produktová séria: | UNV EASY |
| Modelový rad: | EasyBasic |
| Prevedenie - typ: | Turret |
| Technológia: | IP |
| Záruka: | 3 roky |
Obraz a video
| Senzor ['']: | 1/2.7'' progressive scan CMOS |
| Rozlíšenie [Mpx]: | 2 Mpx |
| Rozlíšenie (detail) [px]: | 1920 × 1080 px |
| Frame rate [fps]: | 30 |
| Citlivosť [lux]: | 0.01 |
| WDR: | 120dB True WDR |
| Pomer strán obrazu: | 16 : 9 |
| Počet streamov: | 2 |
| Kódovanie videa: | H264, H265, Ultra 265, MJPEG |
Objektív
| Typ objektívu: | Fix 4 mm |
| Ohnisková vzdialenosť [mm]: | 4 |
| Clona (F): | F 2.0 |
| Horizontálny záber [°]: | 91,2° |
| Vertikálny záber [°]: | 47,9° |
| Optický zoom [×]: | Nie (iba digitálny) |
Prísvit
| Typ prísvitu: | IR infra red |
| Dosah IR prísvitu [m]: | 30 m |
| Výstražné blikanie pri poplachu: | NIE |
Audio
| Vstavaný mikrofón: | ÁNO |
| Vstavaný reproduktor: | NIE |
| Obojsmerná audiokomunikácia: | NIE |
| Zvuková výstraha: | NIE |
| Audio vstupy a výstupy: | Nie |
Softvér
| Mobilná aplikácia: | UNV-Link (iOS, Android) - end user, UNV-Link Pro (iOS, Android) - installer |
| PC VMS softvér: | UNV EZStation (Windows, Mac) |
| PC tool softvér: | UNV EZTools (Windows) |
| Web server: | ÁNO |
| Východzie prihlásenie: | admin / 123456 (zariadenie vyzve na zmenu hesla pri prvom prihlásení) |
| Východzia IP adresa: | 192.168.1.13 (DHCP klient zapnutý) |
| Porty: | UNV: 80 (HTTP aj pracovný), 443 (HTTPS), 554 (RTSP) |
| RTSP prístup: | UNV IPC Main stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s0/live, UNV IPC Sub stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s1/live |
| Integrácia so zariadeniami: | ONVIF (profily podľa datasheetu a FW), API, SDK |
Inteligentné
| Ochrana perimetra: | Prekročenie čiary, Narušenie oblasti |
| Základná detekcia: | Pohybová detekcia, Ultra Motion Detection, Detekcia sabotáže, Detekcia zvuku |
Konektivita
| Ethernet: | 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet |
| Bezdrôtová sieť: | NIE |
| Alarmové vstupy / výstupy: | Nie |
| Podpora MicroSD: | 512 GB |
Všeobecné
| Resetovacie tlačidlo: | Nie |
| Napájanie: | PoE 802.3af - do 15.4W, 12V DC (Ø 5.5 mm) |
| Maximálna spotreba (W): | 7 |
| Odolnosť: | Krytie IP67 |
| Farba: | BIELA |
| Materiál: | Grafén |
| Rozmery (mm) | Ø118 x 96 mm |
| Hmotnosť (g) | 300 |