IPC3618LE-ADF40K-H - 8MPx IP kamera Uniview, 4mm / 83°
1/2.8" CMOS senzor, 8MPx 3840×2160p, 20fps, F1.6, 0.005lux, Smart IR do 30m, H265, Ultra265, H264, MJPEG, PoE napájanie, vstavaný mikrofón, WDR 120dB, ROI, koridor formát, 3DNR, slot na pamäťovú kartu microSDXC do 512GB, IP67 krytie, prepäťová ochrana 6kV, ONVIF protokol pre integráciu s NVR iných výrobcov s podporou ONVIF. Pokračovať
Popis produktu
- 1/2.8" CMOS senzor
- 8MPx 3840×2160p
- 20fps
- F1.6
- 0.005lux
- Smart IR do 30m
- H265, Ultra265, H264, MJPEG
- PoE napájanie alebo napájanie 12V DC
- vstavaný mikrofón
- WDR 120dB
- ROI
- koridor formát 9:16
- microSD slot do 512GB
- IP67 krytie
- prepäťová ochrana
- ONVIF protokol pre integráciu s NVR iných výrobcov s podporou ONVIF
UDALOSTI
- pohybová detekcia
- Ultra Motion Detection
- sabotáž
- detekcia zvuku
- detekcia prekročenia čiary (na základe detekcie ľudského tela)
- detekcia vniknutia (na základe detekcie ľudského tela)
Na stiahnutie
| Výrobca: | UNIVIEW |
| Produktová séria: | UNV EASY |
| Modelový rad: | EasyStar |
| Prevedenie - typ: | Turret |
| Technológia: | IP |
| Záruka: | 3 roky |
| Senzor ['']: | 1/2.8'' progressive scan CMOS |
| Rozlíšenie [Mpx]: | 8 Mpx |
| Rozlíšenie (detail) [px]: | 3840 × 2160 px |
| Frame rate [fps]: | 20 |
| Citlivosť [lux]: | 0.005 |
| WDR: | 120dB True WDR |
| Pomer strán obrazu: | 16 : 9 |
| Počet streamov: | 2 |
| Kódovanie videa: | H264, H265, Ultra 265, MJPEG |
| Typ objektívu: | Fix 4 mm |
| Ohnisková vzdialenosť [mm]: | 4 |
| Clona (F): | F 1.6 |
| Horizontálny záber [°]: | 83.1 |
| Vertikálny záber [°]: | 48.0 |
| Optický zoom [×]: | Nie (iba digitálny) |
| Typ prísvitu: | IR infra red |
| Dosah IR prísvitu [m]: | 30 m |
| Výstražné blikanie pri poplachu: | NIE |
| Vstavaný mikrofón: | ÁNO |
| Vstavaný reproduktor: | NIE |
| Obojsmerná audiokomunikácia: | NIE |
| Zvuková výstraha: | NIE |
| Audio vstupy a výstupy: | Nie |
| Mobilná aplikácia: | UNV-Link (iOS, Android) - end user, UNV-Link Pro (iOS, Android) - installer |
| PC VMS softvér: | UNV EZStation (Windows, Mac) |
| PC tool softvér: | UNV EZTools (Windows) |
| Web server: | ÁNO |
| Východzie prihlásenie: | admin / 123456 (zariadenie vyzve na zmenu hesla pri prvom prihlásení) |
| Východzia IP adresa: | 192.168.1.13 (DHCP klient zapnutý) |
| Porty: | UNV: 80 (HTTP aj pracovný), 443 (HTTPS), 554 (RTSP) |
| RTSP prístup: | UNV IPC Main stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s0/live, UNV IPC Sub stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s1/live |
| Integrácia so zariadeniami: | ONVIF (profily podľa datasheetu a FW), API, SDK |
| AI analýza: | Uniview SIP (Smart Intrusion Prevention) |
| Ochrana perimetra: | Prekročenie čiary, Narušenie oblasti |
| Základná detekcia: | Pohybová detekcia, Ultra Motion Detection, Detekcia sabotáže, Detekcia zvuku |
| Ethernet: | 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet |
| Bezdrôtová sieť: | NIE |
| Alarmové vstupy / výstupy: | Nie |
| Podpora MicroSD: | 512 GB |
| Resetovacie tlačidlo: | Nie |
| Napájanie: | PoE 802.3af - do 15.4W, 12V DC (Ø 5.5 mm) |
| Maximálna spotreba (W): | 5 |
| Odolnosť: | Krytie IP67 |
| Farba: | BIELA |
| Materiál: | Kov + plast |
| Rozmery (mm) | Φ118 x 95mm |
| Hmotnosť (g) | 320 |