IPC3K28SE-ADF28KMC-DL-I0 - 8MPx IP kamera Uniview, 2x 2.8mm / 180°
8MPx 4096x1860p (4MPx+4MPx), 2x 1/2.5" CMOS senzor, 20fps , Dual-Light prísvit do 30m (Smart IR do 30m + biely prísvit do 30m), 2x vstavaný mikrofón, vstavaný reproduktor, obojsmerná audiokomunikácia, poplachová LED dióda, H.265, 3 streamy, DI/DO, 130dB WDR, UMD a SIP, slot na Micro SDXC do 512GB, 3DNR, vonkajšie krytie IP67, kovové telo, prepäťová ochrana 4kV, PoE napájanie a napájanie 12V DC. Pokračovať
Popis produktu
- 8MPx 4096x1860p
- 1/2.5" CMOS senzory - 2ks
- 20fps
- F1.0
- 0.0005 lux
- 180° horizontálny pozorovací uhol
- 65° vertikálny pozorovací uhol
- Biely prísvit do 30m
- Smart IR prísvit do 30m
- Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG
- 130dB WDR
- Auto Scene Match (WDR)
- 3-jité streamovanie
- SIP (Smart Intrusion Prevention) - podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel
- UMD (Ultra Motion Detection)
- Alarm: 1 vstup/1 výstup
- Zvuk: 1 vstup/1 výstup
- Vstavaný reproduktor
- 2 vstavané mikrofóny
- microSD slot do 512GB
- PoE napájanie alebo napájanie 12V DC
UDALOSTI
- Detekcia pohybu
- Ultra detekcia pohybu
- Alarm manipulácie
- Detekcia zvuku
PERIMETRIA s podporou SIP
- prekročenie čiary (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- narušenie oblasti (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- vstup do oblasti (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- výstup z oblasti (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
Na stiahnutie
| Výrobca: | UNIVIEW |
| Produktová séria: | UNV PRIME |
| Modelový rad: | Prime III |
| Prevedenie - typ: | Turret |
| Technológia: | IP |
| Záruka: | 3 roky |
| Senzor ['']: | 1/2.5'' progressive scan CMOS |
| Rozlíšenie [Mpx]: | 8 Mpx |
| Rozlíšenie (detail) [px]: | 4096 × 1860 px |
| Frame rate [fps]: | 20 |
| Citlivosť [lux]: | 0.0005 |
| WDR: | 130dB True WDR |
| Pomer strán obrazu: | 22 : 10 |
| Počet streamov: | 3 |
| Kódovanie videa: | H264, H265, Ultra 265, MJPEG |
| Typ objektívu: | Panorama Multi-Lens |
| Ohnisková vzdialenosť [mm]: | 2x 2.8mm |
| Clona (F): | F 1.0 |
| Horizontálny záber [°]: | 180° |
| Vertikálny záber [°]: | 65° |
| Typ prísvitu: | HybridLight (IR + White) |
| Dosah IR prísvitu [m]: | 30 m |
| Dosah bieleho prísvitu [m]: | 30 m |
| Výstražné blikanie pri poplachu: | ÁNO - maják |
| Vstavaný mikrofón: | ÁNO |
| Vstavaný reproduktor: | ÁNO |
| Obojsmerná audiokomunikácia: | ÁNO |
| Zvuková výstraha: | ÁNO |
| Audio vstupy a výstupy: | 1 vstup / 1 výstup |
| Mobilná aplikácia: | UNV-Link (iOS, Android) - end user, UNV-Link Pro (iOS, Android) - installer |
| PC VMS softvér: | UNV EZStation (Windows, Mac) |
| PC tool softvér: | UNV EZTools (Windows) |
| Web server: | ÁNO |
| Východzie prihlásenie: | admin / 123456 (zariadenie vyzve na zmenu hesla pri prvom prihlásení) |
| Východzia IP adresa: | 192.168.1.13 (DHCP klient zapnutý) |
| Porty: | UNV: 80 (HTTP aj pracovný), 443 (HTTPS), 554 (RTSP) |
| RTSP prístup: | UNV IPC Main stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s0/live, UNV IPC Sub stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s1/live |
| Integrácia so zariadeniami: | ONVIF (profily podľa datasheetu a FW), API, SDK |
| AI analýza: | Uniview SIP (Smart Intrusion Prevention) |
| Ochrana perimetra: | Prekročenie čiary, Narušenie oblasti, Vstup do regiónu, Výstup z regiónu |
| Základná detekcia: | Pohybová detekcia, Ultra Motion Detection, Detekcia sabotáže, Detekcia zvuku |
| Pokročilá analýza: | Počítanie ľudí, Monitorovanie hustoty davu |
| Ethernet: | 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet |
| Bezdrôtová sieť: | NIE |
| Alarmové vstupy / výstupy: | 1 vstup / 1 výstup |
| Podpora MicroSD: | 512 GB |
| Resetovacie tlačidlo: | Áno |
| Napájanie: | PoE 802.3af - do 15.4W |
| Maximálna spotreba (W): | 12.6 |
| Odolnosť: | Krytie IP67 |
| Farba: | BIELA |
| Materiál: | Kov |
| Rozmery (mm) | Ø128.7 mm × 109.9 mm |
| Hmotnosť (g) | 860 |