IPC3K28SE-ADF28KMC-DL-I0 - 8MPx IP kamera Uniview, 2x 2.8mm / 180°
IPC3K28SE-ADF28KMC-DL-I0 SKU: 10106#S06#SK#1 Výrobca: UNIVIEW TECHNOLOGIES
8MPx 4096x1860p (4MPx+4MPx), 2x 1/2.5" CMOS senzor, 20fps , Dual-Light prísvit do 30m (Smart IR do 30m + biely prísvit do 30m), 2x vstavaný mikrofón, vstavaný reproduktor, obojsmerná audiokomunikácia, poplachová LED dióda, H.265, 3 streamy, DI/DO, 130dB WDR, UMD a SIP, slot na Micro SDXC do 512GB, 3DNR, vonkajšie krytie IP67, kovové telo, prepäťová ochrana 4kV, PoE napájanie a napájanie 12V DC. Pokračovať
Cena na vyžiadanie
Skladom  1ks
Informovať sa v obchode
Popis produktu
  • 8MPx 4096x1860p
  • 1/2.5" CMOS senzory - 2ks
  • 20fps
  • F1.0
  • 0.0005 lux
  • 180° horizontálny pozorovací uhol
  • 65° vertikálny pozorovací uhol
  • Biely prísvit do 30m
  • Smart IR prísvit do 30m
  • Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG
  • 130dB WDR
  • Auto Scene Match (WDR)
  • 3-jité streamovanie
  • UMD (Ultra Motion Detection)
  • Alarm: 1 vstup/1 výstup
  • Zvuk: 1 vstup/1 výstup
  • Vstavaný reproduktor
  • 2 vstavané mikrofóny
  • microSD slot do 512GB
  • PoE napájanie alebo napájanie 12V DC
UDALOSTI
  • Detekcia pohybu
  • Ultra detekcia pohybu
  • Alarm manipulácie
  • Detekcia zvuku
PERIMETRIA s podporou SIP
Na stiahnutie
Kategória
Výrobca: UNIVIEW
Produktová séria: UNV PRIME
Modelový rad: Prime III
Prevedenie - typ: Turret
Technológia: IP
Záruka: 3 roky
Obraz a video
Senzor ['']: 1/2.5'' progressive scan CMOS
Rozlíšenie [Mpx]: 8 Mpx
Rozlíšenie (detail) [px]: 4096 × 1860 px
Frame rate [fps]: 20
Citlivosť [lux]: 0.0005
WDR: 130dB True WDR
Pomer strán obrazu: 22 : 10
Počet streamov: 3
Kódovanie videa: H264, H265, Ultra 265, MJPEG
Objektív
Typ objektívu: Panorama Multi-Lens
Ohnisková vzdialenosť [mm]: 2x 2.8mm
Clona (F): F 1.0
Horizontálny záber [°]: 180°
Vertikálny záber [°]: 65°
Prísvit
Typ prísvitu: HybridLight (IR + White)
Dosah IR prísvitu [m]: 30 m
Dosah bieleho prísvitu [m]: 30 m
Výstražné blikanie pri poplachu: ÁNO - maják
Audio
Vstavaný mikrofón: ÁNO
Vstavaný reproduktor: ÁNO
Obojsmerná audiokomunikácia: ÁNO
Zvuková výstraha: ÁNO
Audio vstupy a výstupy: 1 vstup / 1 výstup
Inteligentné
AI analýza: Uniview SIP (Smart Intrusion Prevention)
Ochrana perimetra: Prekročenie čiary, Narušenie oblasti, Vstup do regiónu, Výstup z regiónu
Základná detekcia: Pohybová detekcia, Ultra Motion Detection, Detekcia sabotáže, Detekcia zvuku
Pokročilá analýza: Počítanie ľudí, Monitorovanie hustoty davu
Konektivita
Ethernet: 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet
Bezdrôtová sieť: NIE
Alarmové vstupy / výstupy: 1 vstup / 1 výstup
Podpora MicroSD: 512 GB
Všeobecné
Resetovacie tlačidlo: Áno
Napájanie: PoE 802.3af - do 15.4W
Maximálna spotreba (W): 12.6
Odolnosť: Krytie IP67
Farba: BIELA
Materiál: Kov
Rozmery (mm) Ø128.7 mm × 109.9 mm