IPC6434LR-X16-VG1 - 4MPx IP PTZ kamera Uniview, 16x zoom, 5.5~88mm / 51°~3.5°
Otočná dome PTZ IP kamera, 1/2.9" CMOS senzor, 4Mpx 2688x1520px, 30fps, 0.005 lux, clona F1.78-F3.73, 16x optický zoom, horizontálny pozorovací uhol 51°~3.5°, 120dB WDR, IR 100m, AutoTracking s podporou klasifikácie cieľov - človek / vozidlo, napájanie PoE+ 802.3at (do 30W) / 12V DC, microSD slot do 512GB, krytie IP66, odolnosť IK10 antivandal, prepäťová ochrana 6kV, konektivita ONVIF (S, G, T, M), API, SDK. Prekročenie čiary a narušenie oblasti s podporou SIP filtrovania falošných poplachov na základe klasifikácie cieľov - človek / vozidlo. Pokračovať
Popis produktu
Parametre Uniview IPC6434LR-X16-VG1
- 1/2.9" CMOS senzor
- 4MPx 2688x1520px
- 30fps
- 0.005 lux
- clona F1.78-F3.73
- 16x optický zoom
- horizontálny pozorovací uhol 51°~3.5°
- 120dB WDR
- IR prísvit do 100m
- AutoTracking s podporou klasifikácie cieľov - človek / vozidlo
- napájanie PoE+ 802.3at (do 30W) / 12V DC
- microSD slot do 512GB
- krytie IP66
- odolnosť IK10 antivandal
- prepäťová ochrana 6kV
- konektivita ONVIF (S, G, T, M), API, SDK
Inteligentné funkcie Uniview IPC6434LR-X16-VG1
- Prekročenie čiary s podporou SIP filtrovania falošných poplachov na základe klasifikácie cieľov - človek / vozidlo
- Narušenie oblasti s podporou SIP filtrovania falošných poplachov na základe klasifikácie cieľov - človek / vozidlo
- AutoTracking s podporou klasifikácie cieľov - človek / vozidlo
Na stiahnutie
| Výrobca: | UNIVIEW |
| Produktová séria: | UNV EASY |
| Modelový rad: | EasyPTZ |
| Prevedenie - typ: | PTZ |
| Technológia: | IP |
| Záruka: | 3 roky |
| Senzor ['']: | 1/2.9'' progressive scan CMOS |
| Rozlíšenie [Mpx]: | 4 Mpx |
| Rozlíšenie (detail) [px]: | 2688 × 1520 px |
| Frame rate [fps]: | 30 |
| Citlivosť [lux]: | 0.005 |
| WDR: | 120dB True WDR |
| Pomer strán obrazu: | 16 : 9 |
| Počet streamov: | 2 |
| Kódovanie videa: | H264, H265, Ultra 265, MJPEG |
| Typ objektívu: | PTZ otočný so zoomom |
| Ohnisková vzdialenosť [mm]: | 5.5 ~ 88 |
| Clona (F): | F 1.5 |
| Horizontálny záber [°]: | 50.85° - 3.47° |
| Vertikálny záber [°]: | 29.94° - 1.95° |
| Optický zoom [×]: | 16 × |
| Typ prísvitu: | IR infra red |
| Dosah IR prísvitu [m]: | 100 m |
| Výstražné blikanie pri poplachu: | NIE |
| Vstavaný mikrofón: | NIE |
| Vstavaný reproduktor: | NIE |
| Obojsmerná audiokomunikácia: | NIE |
| Zvuková výstraha: | NIE |
| Audio vstupy a výstupy: | 1 vstup / 1 výstup |
| Mobilná aplikácia: | UNV-Link (iOS, Android) - end user, UNV-Link Pro (iOS, Android) - installer |
| PC VMS softvér: | UNV EZStation (Windows, Mac) |
| PC tool softvér: | UNV EZTools (Windows) |
| Web server: | ÁNO |
| Východzie prihlásenie: | admin / 123456 (zariadenie vyzve na zmenu hesla pri prvom prihlásení) |
| Východzia IP adresa: | 192.168.1.13 (DHCP klient zapnutý) |
| Porty: | UNV: 80 (HTTP aj pracovný), 443 (HTTPS), 554 (RTSP) |
| RTSP prístup: | UNV IPC Main stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s0/live, UNV IPC Sub stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s1/live |
| Integrácia so zariadeniami: | ONVIF (profily podľa datasheetu a FW), API, SDK |
| AI analýza: | Uniview SIP (Smart Intrusion Prevention) |
| Ochrana perimetra: | Prekročenie čiary, Narušenie oblasti |
| Základná detekcia: | Pohybová detekcia |
| Pokročilá analýza: | AutoTracking PTZ |
| Ethernet: | 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet |
| Bezdrôtová sieť: | NIE |
| Alarmové vstupy / výstupy: | 2 vstupy / 1 výstup |
| Podpora MicroSD: | 512 GB |
| Resetovacie tlačidlo: | Áno |
| Napájanie: | PoE+ 802.3at - do 30W, 12V DC (Ø 5.5 mm) |
| Maximálna spotreba (W): | 23 |
| Odolnosť: | Krytie IP66, Ochrana IK10 |
| Farba: | BIELA |
| Materiál: | Kov + plast |
| Rozmery (mm) | Ø167 × 181 mm |
| Hmotnosť (g) | 2300 |