IPC675LFW-AX4DUPKC-VG - 5MPx IP PTZ kamera Uniview, 2.8~12mm / 104°~30.6°
1/2.7" CMOS senzor, 5MPx 2880x1620p, 30fps, 4x zoom, 2.8-12mm objektív = 104.1°-30.6°, AutoFocus, 120dB WDR, IR 50m, biely prísvit do 10m, vstavaný mikrofón a reproduktor, PoE, LightHunter, maják, microSD slot do 512GB, SIP analýzy, AutoTracking (iba človek). Pokračovať
Cena na vyžiadanie
Na objednávku
Informovať sa v obchode
Popis produktu
- 1/2.7" CMOS senzor
- 0.003 lux - LightHunter
- 5MPx 2880x1620p
- 30fps
- 4x optický zoom
- 104.1°-30.6°
- 2.8-12mm
- Smart IR prísvit do 50m
- 120dB WDR
- vstavaný mikrofón a reproduktor
- PoE napájanie alebo napájanie 12V DC
- microSD slot do 512GB
- AutoFocus
- krytie IP66
- 4kV prepäťová ochrana
- SIP analýzy (Smart Intrusion Prevention)
UDALOSTI
- detekcia pohybu
- detekcia sabotáže
- detekcia zvuku
- zmiznutie objektu
- zanechanie objektu
- zmena scény
- prekročenie čiary (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- narušenie oblasti (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- vstup do oblasti (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- opustenie oblasti (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- počítanie toku ľudí
- monitorovanie hustoty davu
- AutoTracking (iba človek)
Na stiahnutie
Kategória
| Výrobca: | UNIVIEW |
| Produktová séria: | UNV EASY |
| Modelový rad: | EasyPTZ |
| Prevedenie - typ: | PTZ |
| Technológia: | IP |
| Záruka: | 3 roky |
Obraz a video
| Senzor ['']: | 1/2.7'' progressive scan CMOS |
| Rozlíšenie [Mpx]: | 5 Mpx |
| Rozlíšenie (detail) [px]: | 2880 × 1620 px |
| Frame rate [fps]: | 30 |
| Citlivosť [lux]: | 0.003 |
| WDR: | 120dB True WDR |
| Pomer strán obrazu: | 16 : 9 |
| Počet streamov: | 3 |
| Kódovanie videa: | H264, H265, Ultra 265, MJPEG |
Objektív
| Typ objektívu: | PTZ otočný so zoomom |
| Ohnisková vzdialenosť [mm]: | 2.8 ~ 12 |
| Horizontálny záber [°]: | 104,1° ~ 30,6° |
| Vertikálny záber [°]: | 54,9° ~ 17,4° |
| Optický zoom [×]: | 4 × |
Prísvit
| Typ prísvitu: | HybridLight (IR + White) |
| Dosah IR prísvitu [m]: | 50 m |
| Dosah bieleho prísvitu [m]: | 10 m |
| Výstražné blikanie pri poplachu: | ÁNO - maják |
Audio
| Vstavaný mikrofón: | ÁNO |
| Vstavaný reproduktor: | ÁNO |
| Obojsmerná audiokomunikácia: | ÁNO |
| Zvuková výstraha: | ÁNO |
| Audio vstupy a výstupy: | Nie |
Softvér
| Mobilná aplikácia: | UNV-Link (iOS, Android) - end user, UNV-Link Pro (iOS, Android) - installer |
| PC VMS softvér: | UNV EZStation (Windows, Mac) |
| PC tool softvér: | UNV EZTools (Windows) |
| Web server: | ÁNO |
| Východzie prihlásenie: | admin / 123456 (zariadenie vyzve na zmenu hesla pri prvom prihlásení) |
| Východzia IP adresa: | 192.168.1.13 (DHCP klient zapnutý) |
| RTSP prístup: | UNV IPC Main stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s0/live, UNV IPC Sub stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s1/live |
| Integrácia so zariadeniami: | ONVIF (profily podľa datasheetu a FW), API, SDK |
Inteligentné
| AI analýza: | Uniview SIP (Smart Intrusion Prevention) |
| Ochrana perimetra: | Prekročenie čiary, Narušenie oblasti, Vstup do regiónu, Výstup z regiónu |
| Základná detekcia: | Pohybová detekcia, Detekcia sabotáže, Detekcia zvuku, Detekcia zmeny scény |
| Pokročilá analýza: | Počítanie ľudí, Monitorovanie hustoty davu, AutoTracking PTZ |
Konektivita
| Ethernet: | 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet |
| Bezdrôtová sieť: | NIE |
| Alarmové vstupy / výstupy: | Nie |
| Podpora MicroSD: | 512 GB |
Všeobecné
| Resetovacie tlačidlo: | Áno |
| Napájanie: | PoE+ 802.3at - do 30W, 12V DC (Ø 5.5 mm) |
| Maximálna spotreba (W): | 18 |
| Odolnosť: | Krytie IP66 |
| Farba: | BIELA |
| Materiál: | Plast |
| Rozmery (mm) | 133 x 185 x 276 mm |
| Hmotnosť (g) | 870 |