JA-113A-BASE-RB -Zbernicová vonkajšia zálohovaná siréna
Vonkajšia siréna JA-113A-BASE-RB je určená na akustickú signalizáciu poplachu ale aj na signalizáciu aktivácie / deaktivácie PG výstupov v zabezpečovacom systéme JA-100+. Obsahuje funkciu úspory energie pri výpadku napájania a zabudovanú vodováhu pre jednoduchšiu inštaláciu. Je nutné dokúpiť požadovaný kryt a v prípade požiadaviek záložný akumulátor. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9-15 V) |
|---|---|
| Prúdová spotreba pri zálohe (kľudová) | 5 mA |
| Prúdová spotreba pre výber kábla | 50 mA |
| Záložný akumulátor | BAT-4V8 (NiCd pack 4,8 V / 1800 mAh) - NIE JE SÚČASŤOU BALENIA životnosť cca 3 roky |
| Siréna piezoelektrická | 110 dB/m (pri plne dobitom akumulátore) |
| Rozmery | 200 x 300 x 70 mm |
| Klasifikácia | stupeň 2 dle STN EN 50131-1, STN EN 50131-4 |
| Trieda prostredia IV. | vonkajšie všeobecné -25 až +60°C |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Ďalej spĺňa | STN EN 50130-4, STN EN 55022, STN EN 60950-1 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS |
| Farba: | BEZ FARBY - IBA DPS |
| PROSTREDIE | VONKAJŠIE |