JA-111M-GR- Zbernicový magnetický mini detektor otvorenia - sivý
Detektor stráži otvorenie dverí alebo okien. S ústredňou komunikuje po zbernici. Kryt je chránený sabotážnym kontaktom. K aktivácii detektora dochádza po oddialení permanentného magnetu od senzora. Obsadzuje v zabezpečovacom systému jednu pozíciu. Pokračovať
Cena na vyžiadanie
Skladom
2ks
Informovať sa v obchode
Popis produktu
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9 – 15 V) |
|---|---|
| Kľudová spotreba | 5 mA |
| Rozmery detektora | 26 x 55 x 16 mm |
| Rozmery magnetu | 16 x 55 x 16 mm |
| Úroveň zabezpečenia | stupeň 2, STN EN 50131-1 |
| Prevádzková teplota | -10 až 40 °C |
Na stiahnutie
PARAMETRE EZS ZARIADENIA
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+ |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS |
| Farba: | SIVÁ |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | MAGNET (iba otvorenie) |