JA-112J - Zbernicové tiesňové alebo ovládacie nástenné tlačidlo
Tlačidlo je určené na aktiváciu tiesňového poplachu. Môže sa použiť aj ako ovládač zariadení a spotrebičov prostredníctvom PG výstupov. Disponuje dvomi tlačidlami a indikačnými LED, ktoré signalizujú stlačenie pri aktivácií alebo zapnutie/vypnutie PG výstupu (na červeno/zeleno). Má voliteľnú funkciu odloženej aktivácie tiesňového poplachu (aktiváciu je možné zrušiť opätovným stlačením tlačidla). Odloženie tiesňového poplachu (PANIC) signalizuje blikaním červenej LED. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9-15V) |
|---|---|
| Kľudová spotreba | 5 mA |
| Rozmery | 80 x 80 x 29 mm |
| Prostredie podľa STN EN 50131-1 | II. vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 až + 40 °C |
| Úroveň zabezpečenia | stupeň 2 podľa STN EN 50131-1, STN EN 50131-3 |
| Ďalej spĺňa | STN EN 50130-4, STN EN 55022 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+ |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |