JA-113E - Zbernicový prístupový modul s klávesnicou a RFID čítačkou
Prístupový modul s klávesnicou a RFID čítačkou umožňuje ovládanie sekcii alarmu a PG výstupov užívateľskými kódmi, RFID čipmi a kartami pomocou segmentov JA-192E, ktoré sa dajú pridávať podľa potreby (max. 20). Ovládanie PG výstupov - zariadení je možné aj bez autorizácie - podľa nastavenia systému. Je ovládacím komponentom systému JA-100+. Pokračovať
Popis produktu
| Napájenie | zo zbernice ústredne (9-15 V) |
|---|---|
| Prúdová spotreba pri zálohe (kľudová) | 10 mA |
| Prúdová spotreba pre výber kábla | 15 mA |
| Každý ďalší ovládací segment | 0,5 mA |
| Pracovná frekvencia RFID | 125 kHz |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 až +40 °C |
| Prostredie podľa | STN EN 50131-1 II. vnútorné všeobecné |
| Klasifikácia | stupeň 2 podľa STN EN 50131-1, STN EN 50131-3 |
| Ďalej spĺňa | STN EN 300330, STN EN 50130-4, STN EN 55022, STN EN 60950-1 |
| Podmienky prevádzky | ČTÚ č. VO-R/10/09.2010-11 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYPY OVLÁDANIA | ČÍTAČKA + KLÁVESNICA |
| ČÍTACIA TECHNOLÓGIA | RFID (125kHz) |