JA-120E-WH - Zbernicová vonkajšia čítačka RFID / NFC - biela
Dotykový modul ponúka kombináciu moderného dizajnu s technológiou čítania dvoch médií - RFID 125kHz a MIFARE 13.56MHz. Predný povrch je vyrobený zo syntetického tvrdeného skla, ktoré sa nedá ľahko poškriabať kľúčmi ani inými tvrdými predmetmi. Čítačku RFID je možné použiť na aktiváciu PG výstupov - napr. pre otváranie dverí cez alarm Jablotron 100+. Disponuje čítacou plochou a optickou signalizáciou stavu. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | zo zbernice ústredne |
|---|---|
| Menovitá spotreba energie | 45 mA |
| Maximálna spotreba energie | 95 mA |
| Frekvencia RFID | 125 kHz |
| Frekvencia MIFARE | 13,56 MHz |
| Pracovné prostredie | vonkajšie všeobecné |
| Krytie | IP 55 |
| Rozsah pracovných teplôt | -25 °C až +70 °C |
| Rozmery | 96 x 67 x 13,5 mm |
| Hmotnosť | 140 g |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+ |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VONKAJŠIE |
| TYPY OVLÁDANIA | IBA ČÍTAČKA |
| ČÍTACIA TECHNOLÓGIA | RFID (125kHz) + MIFARE (13.56MHz) |