JA-120Z - zálohovaný posilňovač zbernice
Slúži na prúdové posilnenie zbernice, k predĺženiu dĺžky vedenia a ku galvanickému oddeleniu zbernice. Výstupný prúd max. 2A. 2 nezávislé výstupné svorkovnice zbernice - každá poskytuje 500 m dĺžky zbernice. Výrobok je predávaný ako modul elektroniky + zdroj JA-83PWR. Odporúčame inštaláciu do plastu PLV-CP-L. Je adresovateľný a obsadzuje jednu pozíciu v systéme. Pokračovať
Popis produktu
- Výstupný prúd max. 2A
- 2 nezávislé výstupné svorkovnice zbernice - každá poskytuje 500 m dĺžky zbernice
- Galvanické oddelenie vstupných svoriek rieši rôzne potenciály zeme a bezpečnostné oddelenie zbernice
- Možno radiť až 3 posilňovače za sebou
- Zálohovací akumulátor 7Ah až 18 Ah
| Napájanie zo siete (zdroj JA-83PWR) | 90 – 250 V |
|---|---|
| Príkon | 50 VA |
| Vstupná časť | |
| Napájanie zo zbernice ústredne | 12 V DC (9 … 15 V) |
| Prúdová spotreba | |
| - Menovitá pre výpočet zálohy | 10 mA |
| - Maximálna pre voľbu kábla | 10 mA |
| Výstupna časť | |
| Výstupné napájacie napätie | typicky 13,7 V DC |
| Maximálne celkové prúdové zaťaženie | 2 A |
| Galvanicky oddelené | skušobné napätie 4 kV |
| Všeobecné | |
| Akumulátor 12V | 7 – 18 Ah |
| Typ akumulátora | olovený, gelový |
| Rozmery elektroniky | 102 x 66 x 14 mm |
| Rozmery zdroja | 170 x 80 x 65 mm |
| Rozmery plastu PLV-CP-L | 357 x 297 x 105 mm Plast PLV-CP-L nie je súčasťou dodávky! |
| Klasifikácia | stupeň zabezpečenia 2/trieda prostredia II Poznámka: platí len pri inštalácii do plastu PLV-CP-L alebo do krytu iného certifikovaného zariadenia so stupňom zabezpečenia 2 a viac. |
| - podľa | STN EN 50131-1, STN EN 50131-6 |
| - prostredie | vnútorné všeobecné |
| - rozsah pracovných teplôt | -10 až +40 °C |
| - prevádzková vlhkosť | 75 % RH, bez kondenzácie |
| - certifikačný orgán | Trezor Test s.r.o. (č. 3025) |
| Ďalej spĺňa | STN EN 60950-1, STN EN 50130-4, STN EN 55022 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+ |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |