JA-150EM-DIN - bezdrôtový modul so vstupom pre pripojenie impulzného výstupu elektromera
Je určený na montáž na DIN lištu a slúži na informatívne zobrazenie stavu elektromera, ktorý má zákazník k dispozícii v aplikácii MyJABLOTRON. Modul obsahuje radiový vysielač určený na bezdrôtový prenos informácií z elektromera cez ústredňu na portál MyJablotron. Prevodník impulzov je napájaný priamo zo siete a obsahuje obvody galvanického oddelenia dimenzované na skúšobné napätie 4kV. Prevodník je konštruovaný pre pripojenie k štandardnému impulznému výstupu SO elektromera. Dokáže rozlíšiť dve tarify (možno ho pripojiť k ovládaciemu vodiču tarify z HDO). Má aj nezávislý vstup, ktorý možno použiť napríklad na ochranu otvorenia dverí rozvodnej skrine. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | 230V/50 Hz, zariadenie triedy ochrany II. |
|---|---|
| Vlastný príkon | cca 0,1 W |
| Pracovná frekvencia | 868 MHz |
| Komunikačný dosah | cca 100m (voľný terén) |
| Vstup IN | nízkonapäťový, galvanicky oddelený od siete pracovné napätie 5 V maximálne vonkajšie prepätie 30 V DC maximálna dlžka pripojovacieho vodiča 3 m |
| Vstup PU | nízkonapäťový, galvanicky oddelený od siete pracovné napätie 5 V maximálne vonkajiše prepätie 30V DC maximálna dlžka pripojovacieho vodiča 3 m je kompatibilný s impulzným výstupom SO elektromerov triedy B podľa EN 62053-31 |
| Vstup TA | vstup pre pripojenie ovládacieho vodiča HDO max. 230V AC |
| Rozmery | 68 x 96 x 18 mm, 1 DIN modul |
| Pracovné prostredie | vonkajšie chránené -20 až +60 °C |
| Stupeň krytia | predný panel IP40 podľa EN 60529 |
| Produkt spĺňa | STN EN 300220, STN EN 50130-4 ed.2, STN EN 55022 a EN 60950-1 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+ |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| POČET VSTUPOV [ks] | 1 |
| EXTERNÉ NAPÁJANIE - SVORKY | ÁNO |