JA-151IR - Bezdrôtová optická 4-lúčová závora
JA-151IR je určená na indikáciu narušenia priestoru. Batérie nie sú súčasťou dodávky. Jedná sa o výrobok firmy Optex, doplnený vysielačmi kompatibilnými so systémom JA-100+. Štvor-lúčová optika zabezpečuje vysokú odolnosť profi falošných poplachom a nežiadúcej detekcii malých živočíchov. Závora obsadí v systému dve pozície. Rádiové vysielače pravidelne hlásia svoj stav kontrolným prenosom do ústredne poplachového systému. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | 4x(8x) lítiová batéria LSH20 3,6V/13Ah BAT-3V6-R20.01, batérie nie sú súčasťou dodávky |
|---|---|
| Priemerná doba životnosti batérií | cca 3 roky* (6 rokov)* * pri nastavenom úspornom režime 120s |
| Pracovná frekvencia | 868,1 MHz, protokol JABLOTRON 100+ |
| Rádiový dosah - vzdialený od ústredne | až 300 m na priamu viditeľnosť |
| Parametre závory Optex | |
| Vzdialenosť jednotiek závory | max. 100 m |
| Montážna výška závory | 0,7 – 1,0 m |
| Rýchlosť pohybu objektu | podľa nastavenia |
| Krytie detektora | IP65 |
| Max. relatívna vlhkosť prostredia | 95% |
| Váha (prijímača + vysielač) | 3300 g |
| Trieda prostredia podľa STN EN 50131-1 | IV |
| Rozsah pracovných teplôt | -20°C až +60°C |
| Stupeň zabezpečenia | podľa OPTEX |
| Spĺňa | STN EN 300220, STN EN 50130-4, EN 55022 |
| Podmienky prevádzky | TÚSR č. VPR-34/2012 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+ |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | ČIERNA / ANTRACIT |
| PROSTREDIE | VONKAJŠIE |
| TYP DETEKCIE | PIR (iba pohyb) |
| KATEGÓRIA ZÁBERU PIR | INFRAZÁVORA |
| DOSAH PIR DETEKCIE [m] | 100m |
| PET IMUNITA PIR | ÁNO |
| BATÉRIA - TYP | 3.6V - BAT-3V6-R20 (LSH20 SAFT) |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 8 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | NIE |