JA-163A-BASE-RB - Úplne bezdrôtová vonkajšia siréna
Siréna JA-163A-BASE-RB slúži na indikáciu poplachu v exteriéri a na doplnkovú akustickú signalizáciu. Siréna nepotrebuje externý napájací zdroj, pretože je napájaná z lítiovej batérie BAT-100A.01 (1 alebo 2ks). Batéria nie je súčasťou balenia. Siréna má zabudovanú vodováhu pre jednoduchú inštaláciu. Je nutné dokúpiť požadovaný kryt sirény z viacerých možností: biely a šedý plastový kryt, nerezový kryt, všetky vo variante s červeným aj modrým blikačom. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | lítiová batéria BAT-100A.01 3,6 V/13Ah (1 alebo 2ks) batéria nie je súčasťou balenia |
|---|---|
| Životnosť batérie | cca 5 rokov (pri nastaveniach z výroby) |
| Komunikačné pásmo | 868,1 MHz, protokol JABLOTRON |
| Komunikačný dosah | cca 300 m (priama viditeľnosť) |
| Anténa | vnútorná s možnosťou pripojenia externej antény, typ AN-868 |
| Siréna piezo elektrická | 100 dB/m (nová batéria) |
| Rozmery (s krytom) | 200 x 300 x 70 mm |
| Klasifikácia bezpečnosti | stupeň 2 |
| podľa | STN EN 50131-1, STN EN 50131-4 |
| Prostredie trieda IV. | vonkajšie všeobecné -20 až +60°C |
| Stupeň krytia | IP44 |
| V zhode s | STN ETSI EN 300 220, STN EN 50130-4, STN EN 55022, STN EN 60950-1 |
| Podmienky prevádzky | TÚSR č. VPR – 34 / 2012 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | BIELA, ČIERNA / ANTRACIT, SIVÁ, NEREZ, BEZ FARBY - IBA DPS |
| PROSTREDIE | VONKAJŠIE |
| BATÉRIA - TYP | 3.6V - BAT-100A |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 1 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | NIE |