JA-185B - Bezdrôtový detektor rozbitia skla
Malý detektor rozbitia skla detekuje rozbíjanie sklenených výplní okien a dverí v miestnosti. Využíva analýzu zmeny tlaku vzduchu v miestnosti v kombinácii s detekciou zvuku rozbitia skla. Na ochranu proti falošným poplachom sa využíva digitálne spracovanie zvuku. Je adresovateľný a v systéme obsadzuje jednu pozíciu. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | lítiová batéria LS14500 BAT-3V6-AA-LS |
|---|---|
| Typická životnosť batérie | cca 3 roky |
| Komunikačne pásmo | 868.1 MHz, protokol Jablotron |
| Komunikačný dosah | cca 100 m (priama viditeľnosť) |
| Detekčná vzdialenosť | až 9 m |
| Prostredie podľa STN EN 50131-1 | II. vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 až +40 °C |
| Zabezpečenie | stupeň 2 podľa STN EN 50131-1, STN CLC/TS 50131-2-7-1, STN EN 50131-5-3 |
| Rozmery, váha | 88 x 46 x 22 mm, 60 g |
| Ďalej spĺňa | STN EN 300220, STN EN50130-4, STN EN 55022, STN EN 60950-1 |
| Podmienky prevádzky | TÚSR č. VPR – 34 / 2012 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+ |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | GLASS (iba rozbitie skla) |
| BATÉRIA - TYP | 3.6V - BAT-3V6-AA-LS (LS14500) |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 1 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | NIE |