JA-186P - Bezdrôtový dvojzónový PIR detektor pohybu
JA-186P je určený na detekciu pohybu osôb v interiéri. Detekcia v dvoch zónach poskytuje vysokú ochranu pred falošnými poplachmi spôsobenými napr. pohybom domáceho zvieraťa. Detektor je napájaný z batérie, komunikuje bezdrôtovým protokolom systému JA-100+. Bežná inštalačná výška je 1,2 m nad podlahou. Má dve detekčné zóny, z ktorých každá pokrýva uhol 110° s dĺžkou záberu 12 m. Je adresovateľný a v systéme obsadzuje jednu pozíciu. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | lítiová batéria LS14500 BAT-3V6-AA-LS |
|---|---|
| Typická životnosť batérie | cca 3 roky (spánok 5 min.) |
| Komunikačné pásmo | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Komunikačný dosah | cca 300 m (priama viditeľnosť) |
| Odporúčaná výška inštalácie | 1,2 m nad úrovňou podlahy |
| Úhol detekcie / dĺžka záberu | 120° / 12 m (so základnou šošovkou) |
| Prostredie podľa STN EN 50131-1 | II. vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 až +40 °C |
| Rozmery, váha | 180 x 60 x 55 mm, 200 g |
| Klasifikácia podľa | STN EN 50131-1, STN 50131-2-2, STN EN 50131-5-3, stupeň 2 |
| Ďalej spĺňa | STN EN 300220, STN EN 50130-4, STN EN 55022, STN EN 60950-1 |
| Podmienky prevádzky | TÚSR č. VPR – 34 / 2012 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+ |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | PIR (iba pohyb) |
| KATEGÓRIA ZÁBERU PIR | NORMÁLNY PIR |
| DETEKČNÝ UHOL PIR - presný [°] | 120° |
| DOSAH PIR DETEKCIE [m] | 12m |
| PET IMUNITA PIR | ÁNO |
| BATÉRIA - TYP | 3.6V - BAT-3V6-AA-LS (LS14500) |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 1 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | NIE |