JA-194Y - modul LTE 4G komunikátora pre ústredne Jablotron 100+
Modul 4G LTE komunikátora, ktorý je určený pre poplachovú zabezpečovaciu ústredňu JA-103K, JA-103KR alebo JA-107K, JA-107KR ktorá patrí do systému JABLOTRON 100+. Modul je predajný iba spolu so zabezpečovacou ústredňou JA-100+. Pokračovať
Popis produktu
Modul LTE 4G komunikátora, ktorý je určený pre poplachovú zabezpečovaciu ústredňu JA-103K, JA-103KR alebo JA-107K, JA-107KR ktorá patrí do systému JABLOTRON 100+. Modul je predajný iba spolu so zabezpečovacou ústredňou JA-100+.
Technické údaje
| Napájanie modulu | 9-15 V DC (z ústredne) |
|---|---|
| Priemerný odber prúdu | cca 9 mA (závisí od kvality GSM signálu) |
| Špičkový odber prúdu | 720 mA |
| Pracovné pásma GSM modulu | 2G (GSM, EDGE) 900/1800 MHz 3G 900/2100 MHz (B8, B1) 4G (LTE) 800/900/1800/2100/2600 MHz (B20, B8, B3, B1, B7) |
| Klasifikácia | Stupeň zabezpečenia 2/Trieda prostredia II (podľa EN 50131-1) |
| Rozmery | 70 x 37 x 25 mm |
| Hmotnosť | 23 g |
| Prostredie | vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 °C až +40 °C |
| Priemerná prevádzková vlhkosť | 75% RH, bez kondenzácie |
| Kompatibilné RCT (PCO prijímač) | podľa komunikačných protokolov |
| SPT komunikátor typu | SPT typ Z (rozširujúci modul ústredne) |
| AS/SPT | rozhranie Pass-ThroughtATS trieda ATS rozhranie Prenosový protokol SP2 GSM-SMS JABLO SMS SP3 – SP5 GSM-GPRS (IP) JABLOT IP ANSI SIA DC-09 DP4 LAN (IP) GSM-GPRS (IP) JABLO IP ANSI SIA DC-09 |
| Certifikačný orgán | Trezor Test (č. 3025) |
| Spĺňa | EN 62368-1, ETSI EN 301 511, EN 50130-4,ETSI EN 301 489-1, ETSI EN 301 489-52, ETSI EN 301 486-19, ETSI EN 301 908-1, ETSI EN 301 908-13, ETSI EN 301 908-2, ETSI EN 303 413, EN 55032, EN 50665, EN 50581, EN 50131-1, EN 50131-3, EN 50131-10, EN 50136-1, EN 50136-2, ANSI SIA DC-09 |
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+ |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | 4G GSM - 1x SIM |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |