JI-114C - 5MPx tubusová IP kamera Jablotron, 3.6mm / 91°
Videoverifikačné kamery poskytujú užívateľovi a PCO vizuálne potvrdenie príčiny poplachu v objekte. Pri zvolenej udalosti vytvoria záznam automaticky a užívateľ je v obraze, keď sa niečo udeje. Výhodou je jednoduchá inštalácia bez pokročilých vedomostí v oblasti IT technológií. Kamery sú integrované do aplikácie MyJABLOTRON a na úrovni CLOUDu spolupracujú so systémom JABLOTRON 100+. Zákazník tak má všetky informácie o svojom objekte prehľadne k dispozícii na jednom mieste. Pokračovať
Popis produktu
Základné funkcie Jablotron JI-114C
- Videosekvencia
- Video obsahujúce záznam 30 s pred udalosťou (napr. poplach alebo zapnutie ochrany) a 30 s po nej.
- Užívateľ tak má prehľadne zobrazené, čo bolo príčinou udalosti a čo sa dialo bezprostredne po nej.
- Užívateľ má možnosť vyžiadať si jej vytvorenie z aplikácie MyJABLOTRON.
- Záznam
- Súvislé ukladanie videa s voliteľnou dobou histórie (3 alebo 7 dní).
- Užívateľ má k dispozícii plnú históriu, aby sa do nej mohol kedykoľvek pozrieť a zistiť, čo sa v konkrétnej dobe v objekte dialo.
- Živé video
- Je spustiteľné z mobilnej aj webovej aplikácie MyJABLOTRON.
- Užívateľ sa môže kedykoľvek pozrieť, čo sa v objekte deje.
Technické informácie Jablotron JI-114C
| Napájení | - z datového připojení PoE (48V) (dle normy IEE 802.3af) - alternativně napájecím konektorem 12 V DC |
|---|---|
| Jmenovitý odběr proudu | 250 mA |
| Maximální odběr proudu | 458 mA |
| Počet pixelů | 5 Mpx |
| Rozlišení kamery a datový tok | 1–5 Mpx, 448–3072 kbps (viz nastavení v aplikaci) |
| Počet snímků za sekundu | 15 |
| Objektiv | 3,6 mm (úhel záběru 91°) |
| Typ objektivu | deskový M12 |
| Snímací čip | 1/2.7“ Progressive CMOS |
| WDR - kompenzace polosvětla | ano |
| Možnosti nastavení kamery | horizont: 91°, vertikal.: 46° |
| Komunikační rozhraní | LAN |
| Dosah IR přísvitu | 30 m |
| Prostředí | venkovní všeobecné |
| Rozsah pracovních teplot | -35 °C až + 60 °C |
| Průměrná provozní vlhkost | až 75% bez kondenzace |
| Stupeň krytí | IP67 |
| Rozměry | 151 × 71 × 71 mm |
| Hmotnost kamery | 394 g |
| Hmotnost patice | 317 g |
| Splňuje | ČSN EN 55032, ČSN EN 50130-4, ČSN EN IEC 63000 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VONKAJŠIE |
| Výrobca: | JABLOTRON |
| Prevedenie - typ: | Tubus |
| Technológia: | IP |
| Senzor ['']: | 1/2.7'' progressive scan CMOS |
| Rozlíšenie [Mpx]: | 5 Mpx |
| Rozlíšenie (detail) [px]: | 2880 × 1620 px |
| Frame rate [fps]: | 15 |
| WDR: | 120dB True WDR |
| Pomer strán obrazu: | 16 : 9 |
| Ohnisková vzdialenosť [mm]: | 3.6 |
| Horizontálny záber [°]: | 91 |
| Vertikálny záber [°]: | 46 |
| Optický zoom [×]: | Nie (iba digitálny) |
| Typ prísvitu: | IR infra red |
| Dosah IR prísvitu [m]: | 30 m |
| Výstražné blikanie pri poplachu: | NIE |
| Vstavaný mikrofón: | NIE |
| Vstavaný reproduktor: | NIE |
| Obojsmerná audiokomunikácia: | NIE |
| Zvuková výstraha: | NIE |
| Audio vstupy a výstupy: | Nie |
| Web server: | NIE |
| Ethernet: | 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet |
| Bezdrôtová sieť: | NIE |
| Alarmové vstupy / výstupy: | Nie |
| Napájanie: | PoE 802.3af - do 15.4W |
| Odolnosť: | Krytie IP67 |
| Farba: | BIELA |
| Rozmery (mm) | 151 × 71 × 71 mm |
| Hmotnosť (g) | 394 |