JI-114Z - PoE switch 4+1
PoE switch w. 4 PoE porty 10/100Mbps 802.3at / 802.3af 30W + 1 uplink port 10/100Mbps bez PoE. Celkový výkon 58W, extend mód do 250m. Pokračovať
Cena s DPH
70.82 €
Cena bez DPH
57.58 €
Skladom
1ks
Popis produktu
| Napájení (síťovým adaptérem z 230 V AC) | 51 V DC |
|---|---|
| Maximální proud | 1,25 A |
| Komunikační rozhraní | 5x RJ-45 10/100 Mbps Ethernet |
| PoE porty | 4 |
| Prioritní porty | 1 (první port) |
| Maximální zatížení jednoho portu | 30 W |
| Celkové maximální zatížení | 58 W |
| PoE standart | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Maximální délka kabelu CAT-5e s PoE: | |
| - funkce EXTEND Vypnuta (10/100 Mbps) | 150 m |
| - funkce EXTEND Zapnuta (10 Mbps) | 250 m |
| Rychlost přenosu | Ethernet: 10 Mbps (Half Duplex)/20 Mbps (Full Duplex) Fast Ethernet: 100 Mbps (Half Duplex)/200 Mbps (Full Duplex) |
| Podporované protokoly přenosů | Ethernet: kat. 3 nebo vyšší, UTP/STP Fast Ethernet: kat. 5 nebo vyšší, UTP/STP |
| Maximální kapacita přenosu | 1 Gbps |
| Provozní vlhkost | 10 % až 90 %, bez kondenzace |
| Rozsah pracovních teplot | 0 °C až +40 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 °C až +70 °C |
| Stupeň krytí | IP20 |
| Rozměry, váha | 132 x 28 x 94 mm, 300 g |
| Splňuje | EN 55032:2015, EN 50130-4:2011+A1:2014, EN 61000-3-2:2014. EN 61000-3-3:2013 |
PoE switch
| Počet PoE portov | 4 |
| Počet uplink portov | 2x10/100Mbps |
| Extended režim | Áno - do 250m |
| Max. výkon PoE portov (W) | 30W |
| Max. výkon PoE switchu (W) | 60W |
| Napájanie | 48V DC z pribaleného zdroja |
| Rozmery (mm) | 107*101*25mm |