JI-120T - IP prevodník pre RTSP kamery
JI-120T umožňuje pripojenie kamier výrobcov tretích strán prostredníctvom RTSP protokolu do Cloudu JABLOTRON. Obraz sa prenáša cez LAN sieť do prevodníka a následne cez internet na zabezpečené serverové úložisko. Užívateľ má pomocou aplikácie MyJABLOTRON prístup k živému videu a záznamu tvorenému na základe nastavených udalostí a podľa predplatenej služby aj k priebežne ukladanému záznamu pre každú z pripojených kamier. Záznam obrazu prevodník posiela do cloudu. Pokračovať
Popis produktu
Technická špecifikácia
| Napájanie | USB-C, 5 V DC / 3 A |
|---|---|
| Menovitý odber prúdu | 400 mA |
| Maximálny odber prúdu | 3 A |
| Rozmery | 116 x 67 x 26 mm |
| Hmotnosť (bez príslušenstva) | 94 g |
| Rozsah pracovných teplôt | 0 °C až +50 °C |
| Priemerná prevádzková vlhkosť | 75% RH, bez kondenzácie |
| Maximálna prenosová kapacita (video) | 20 Mbit |
| Spĺňa | EN IEC 63000, ETSI EN 301 489-1, ETSI EN 301 489-17, ETSI EN 301 893, ETSI EN 301 328, EN 62311, IEC EN 62368-1 |
| Odporučená skrutka | 2 x ø 3,5 x 40 mm (s pologuľatou/valcovou hlavou) |
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ETHERNET |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |