KIT BORDER 400 4m - súprava automatickej závory COMUNELLO, oranžová farba, 4m rameno
Súprava automatickej závory COMUNELLO, oranžová farba, 4m rameno. Súprava obsahuje: 1x motor BORDER 400, 1x riadiaca jednotka CU-24V-BR, 1x hliníkové oválne rameno 4m, 30x reflexný pásik, 1x gumová pätka na rameno, 1x ochranný profil na rameno, 1x ukotvovacia sada, 1x pružina. Pokračovať
Popis produktu
Elektromechanická závora Border 400 pre otvory do šírky 4m
Najvyššiu úroveň bezpečnosti a špičkový výkon zaručuje bezpečná a odnímateľná riadiaca jednotka, svetelný a silný lúč a motor s kovovými prevodmi.
Body spomalenia sú mechanicky nastaviteľné mikrospínačom a vačkami a umožňujú spoľahlivé a stabilné otváranie a zatváranie s brzdením v priebehu času .
Riadiaca jednotka COMUNELLO CU-24V-BR
- LED signalizácia poruchy pre jednoduchú a okamžitú diagnostiku
- Vybavený rádiovým prijímačom a vymeniteľnou pamäťou dát
- Trimre na nastavenie rýchlosti a citlivosti na prekážku
- Samostatné riadenie síl a rýchlostí počas otvárania a zatvárania podľa požiadaviek
PARAMETRE BORDER KIT 400 COMUNELLO AUTOMATION
| Napájanie | AC230V |
| Napájanie motora | DC24V |
| Prúd | 6,2A |
| Príkon systému | 150W |
| Momentová sila ramena | 100Nm |
| Stupeň ochrany | IP44 |
| Trieda izolácie | 2 |
| Pracovné zaťaženie | Intenzívne používanie |
| Pracovná teplota | -20°C 50°C |