LD-12 - Záplavový detektor NO/NC
Detektor slúži pre indikáciu zaplavenia priestoru (pivnica, kúpeľňa apod.) vodou. Detektor LD-12 je možné pripojiť do drôtových vstupov zabezpečovacích ústrední a GSM hlásičov. Napájanie +12V sa pripája na červený vodič a GND na čierny vodič. Pri prepojení elektród (zaplavením vodou) detektor prepojí modrý vodič s GND a rozpojí žltý vodič od GND. Pokiaľ prepojenie elektród zmizne, je modrý vodič odpojený od GND a žltý spojený s GND. Pokračovať
Popis produktu
| Prostredie | vnútorné |
|---|---|
| Napájanie detektora | 12 V DC ± 15% ; 2 mA |
| Výstup | max. 200 mA |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 až +40 °C |
| Detektor | reáguje na zaplavenie vodou |
| Spĺňa | STN EN50130-4, STN EN 55022 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-UNI prvky |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ANALÓGOVÝ DRÔTOVÝ VÝSTUP |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | ZÁPLAVA (iba zaplavenie) |
| EXTERNÉ NAPÁJANIE - SVORKY | ÁNO |