MOTIONCAM OUTDOOR HIGHMOUNT (PhOD) WHITE JEWELLER BASELINE - bezdrôtový duálny vonkajší FOTO PIR pohybový detektor AJAX, 15m @ 90°, foto na vyžiadanie
AJAX bezdrôtový duálny vonkajší PIR detektor pohybu s fotoverifikáciou. Detektor má fotoaparát pre fotenie série 1-5 fotiek pri poplachu a podporuje bezdrôtovú komunikáciu Jeweller a Wings s dosahom až 1700m. Podporuje funkciu Photo On Demand (PhOD) a tak je možné kedykoľvek prostredníctvom AJAX aplikácie vyžiadať fotografiu. V 1 tele sú 2 samostatné PIR detektory, MW mikrovlnný detektor a AM antimasking. Inštaluje sa do výšky 2 až 4m. Vďaka fotoverifikácii sa jednoducho overí, či išlo o poplach od narušiteľa alebo falošný poplach. Detektor používa SmartDetect algoritmus na prevenciu falošných poplachov a pokročilú LISA analýzu. Napájanie zabezpečuje 6 vstavaných batérií CR123A so životnosťou cca 2.5 - 3 roky. Pokračovať
Popis produktu
AJAX bezdrôtový duálny vonkajší PIR detektor pohybu s fotoverifikáciou. Detektor má fotoaparát pre fotenie série 1-5 fotiek pri poplachu a podporuje bezdrôtovú komunikáciu Jeweller a Wings s dosahom až 1700m. Podporuje funkciu Photo On Demand (PhOD) a tak je možné kedykoľvek prostredníctvom AJAX aplikácie vyžiadať fotografiu. V 1 tele sú 2 samostatné PIR detektory, MW mikrovlnný detektor a AM antimasking. Inštaluje sa do výšky 2 až 4m. Vďaka fotoverifikácii sa jednoducho overí, či išlo o poplach od narušiteľa alebo falošný poplach. Detektor používa SmartDetect algoritmus na prevenciu falošných poplachov a pokročilú LISA analýzu. Napájanie zabezpečuje 6 vstavaných batérií CR123A so životnosťou cca 2.5 - 3 roky.
Základné parametre AJAX MotionCam Outdoor HighMount (PhOD) Jeweller Baseline
- dosah bezdrôtovej komunikácie Jeweller: 1700m
- funkcie: Photo On Demand (PhOD) - prostredníctvom AJAX aplikácie možno kedykoľvek vyžiadať fotografiu, SmartDetect - algoritmus na prevenciu falošných poplachov, LISA analýza - v reálnom čase porovnáva signály z oboch detektorov, pre potvrdenie poplachu musia byť priebehy podobné, AM antimasking - zabráni znefunkčneniu zakrytím a detektor na zakrytie upozorní, MW - mikrovlnný detektor
- rozlíšenie HDR kamery: 640 × 352 px a 320 × 176 px (default)
- časy doručenia fotografie: 9s (320 x 176px) / 20s (640 x 352 px)
- detekčný uhol kamery: 115° horizontálne a 84° vertikálne
- fotoverifikácia pri poplachu: odošle sa séria 1 - 5 fotiek pre overenie poplachu a záznam narušiteľa
- IR prísvit pre nočné fotenie a slabé svetelné podmienky
- inštalačná výška: 2.5m - 4m
- detekčný uhol PIR detektorov: 90° horizontálne a 90° vertikálne - závisí od sklonu detektora
- detekčná vzdialenosť PIR: do 15m
- detekčná rýchlosť objektu pre vyvolanie poplachu: od 0.3 do 2.0 m/s
- rozmery detektora: 234 × 98 × 230 mm
- hmotnosť: 1010g
- prevádzková teplota: od -25°C do +60°C
- spĺňa stupeň zabezpečenia: 2 / GRADE 2 (EN 50131)
- napájanie: 6x CR123A batéria - súčasť balenia, životnosť batérií od 2.5 do 3 rokov
- trieda ochrany: IP55
- obsah balenia: detektor, 6 predinštalovaných batérií CR123A, strieška proti snehu a dažďu, kovový držiak, inštalačná súprava, sprievodca rýchlym spustením
Kompatibilita so zariadeniami AJAX - s Hub a ReX
| Hub (2G) Jeweller | Hub (4G) Jeweller | Hub 2 (2G) Jeweller | Hub 2 (4G) Jeweller | Hub 2 Plus (4G) Jeweller | Hub Hybrid (2G) | Hub Hybrid (4G) | REX | REX 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NIE | NIE | áno | áno | áno | áno | áno | NIE | áno |
Detekčná charakteristika AJAX MotionCam Outdoor (PhOD) Jeweller Baseline
Obrázky AJAX MotionCam Outdoor HighMount (PhOD) Jeweller Baseline
Na stiahnutie
| Výrobca: | AJAX |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | BASELINE |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VONKAJŠIE |
| TYP DETEKCIE | PIR+FOTO (pohyb + fotoaparát) |
| KATEGÓRIA ZÁBERU PIR | NORMÁLNY PIR |
| DETEKČNÝ UHOL PIR - presný [°] | 90° |
| DOSAH PIR DETEKCIE [m] | 15m |
| BATÉRIA - TYP | 3.0V - CR123A |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 6 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | ÁNO |
| EXTERNÉ NAPÁJANIE - SVORKY | ÁNO |