MOTIONPROTECT PLUS WHITE JEWELLER BASELINE - bezdrôtový PIR + MW pohybový detektor s mikrovlnou AJAX
AJAX bezdrôtový PIR + MW detektor pohybu s mikrovlnou MotionProtect Plus s podporou bezdrôtovej komunikácie Jeweller s dosahom až 1700m. Napájanie zabezpečuje vstavaná batéria CR123A so životnosťou až 5 rokov. PIR detektor má imunitu voči domácim zvieratám do 20kg a 50cm, 3 úrovne citlivosti, detekčný uhol 88.5° a dosah 12m. Rýchlosť objektu pre detekciu PIR je od 0.3 do 2m/s. Detektor má SmartDetect algoritmus na prevenciu falošných poplachov. Mikrovlnný MW detektor pracuje v pásme K pri pracovnej frekvencii 24GHz a zabraňuje falošným poplachom spôsobeným tepelným rušením. Pokračovať
Popis produktu
AJAX bezdrôtový PIR+MW detektor pohybu s mikrovlnou MotionProtect Plus s podporou bezdrôtovej komunikácie Jeweller s dosahom až 1700m. Napájanie zabezpečuje vstavaná batéria CR123A so životnosťou až 5 rokov. PIR detektor má imunitu voči domácim zvieratám do 20kg a 50cm, 3 úrovne citlivosti, detekčný uhol 88.5° a dosah 12m. Rýchlosť objektu pre detekciu PIR je od 0.3 do 2m/s. Detektor má SmartDetect algoritmus na prevenciu falošných poplachov. Mikrovlnný MW detektor pracuje v pásme K pri pracovnej frekvencii 24GHz a zabraňuje falošným poplachom spôsobeným tepelným rušením.
Základné parametre AJAX MotionProtect Plus Jeweller Baseline
- doporučená inštalačná výška 2.4m
- 1700m dosah bezdrôtovej komunikácie Jeweller
- SmartDetect algoritmus na prevenciu falošných poplachov
- jednoduchá a rýchla inštalácia a konfigurácia
- charakteristika detekcie pohybu PIR: detekčný uhol 88.5° a dosah 12m, 3 úrovne citlivosti
- imunita voči domácim zvieratám do 20kg a 50cm (PIR)
- MW detektor pracuje v pásme K pri pracovnej frekvencii 24GHz a zabraňuje falošným poplachom spôsobeným tepelným rušením
- rozmery detektora 110 × 65 × 50 mm
- hmotnosť 96g
- prevádzková teplota od -10°C do +40°C
- spĺňa stupeň zabezpečenia 2 / GRADE 2 (EN 50131)
- napájanie 1x CR123A batéria - súčasť balenia, životnosť max. 5 rokov
- trieda ochrany IP50
- obsah balenia: detektor, predinštalovaná batéria CR123A, SmartBracket, inštalačná súprava, sprievodca rýchlym spustením
Detekčná charakteristika AJAX MotionProtect Plus Jeweller Baseline - PIR
Príklady inštalácie AJAX MotionProtect Plus Jeweller Baseline
Na stiahnutie
| Výrobca: | AJAX |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | BASELINE |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | PIR+MW (pohyb + mikrovlna) |
| KATEGÓRIA ZÁBERU PIR | NORMÁLNY PIR |
| DETEKČNÝ UHOL PIR - presný [°] | 88.5° |
| DOSAH PIR DETEKCIE [m] | 12m |
| PET IMUNITA PIR | ÁNO |
| BATÉRIA - TYP | 3.0V - CR123A |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 1 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | ÁNO |