NVR301-04LS3-P4 - Uniview 4-kanálový sieťový NVR videorekordér s 4x PoE
4-kanálový sieťový videorekordér s miestom pre 1 HDD do 10TB a so vstavaným PoE switchom pre priame pripojenie a zároveň napájanie 4ks IP kamier s podporou PoE napájania cez ethernetový kábel. Podpora ONVIF protokolu pre pripojenie IP kamier 3. strán Pokračovať
Popis produktu
- dekódovacia schopnosť videovýstupu: 1 x 4K@30, 1 x 5MP@30, 2 x 4MP@30, 4x 3MPx@25, 4x2MPx@30
- maximálne rozlíšenie 1 kanála pre dekódovanie pre videovýstup - mriežka: 4000 pixelov na dĺžku a 3000 pixelov na šírku
- maximálne rozlíšenie záznamu: 8MPx - 4K
- počet kanálov: 4
- počet PoE portov: 4 x PoE 802.3af/at - max. 30W / 1 port
- výkon PoE portov spolu: 54W
- kódovanie videa: Ultra265, H265, H264
- maximálne rozlíšenie záznamu: 8MPx - 4K
- rozlíšenie HDMi výstupu: 4K (3840 × 2160)/30 Hz, 1920 × 1080/60 Hz, 1920 × 1080/50 Hz, 1600 × 1200/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz, 1024 × 768/60 Hz
- ONVIF profily: S/G/T
- maximálna kapacita HDD: 1x SATA do 10TB
- prevedenie: plastová skrinka
Podpora SIP (Smart Intrusion Prevention) a UMD (Ultra Motion Detection) do 4 kanálov od podporujúcich IP kamier Uniview
Na stiahnutie
| Počet kanálov | 4 kanály |
| Maximálne rozlíšenie záznamu | 8 Mpx |
| Synchrónne prehrávanie záznamu | 1 x 4K@30, 1 x 5MP@30, 2 x 4MP@30, 4 x 3MPx@25, 4 x 2MPx@30 |
| Šírka vstupného/výstupného prenosového pásma | 64 / 48 Mbps |
| Kódovanie videa: | H264, H265, Ultra 265 |
| HDD (SATA) - počet | 1x |
| Maximálna kapacita HDD | 10 TB |
| HDMI rozhranie | 1 x HDMI |
| VGA rozhranie | 1 x VGA |
| USB rozhranie | 2x |
| Ethernetové rozhranie | 1x RJ45 1000Mb/s |
| PoE napájanie kamier (vstavaný PoE switch) | Áno |
| Počet portov s PoE | 4 |
| Hmotnosť (g) | 600g |
| Rozmery (mm) | 205mm × 205mm × 46mm |
| Maximálna spotreba (W): | do 9W bez HDD a PoE napájania kamier |
| Napájanie rekordéra | 48V DC pribaleným adaptérom |
| Vlastnosti NVR: | 4 kanály, s PoE portami - Power Over Ethernet napájanie kamier v podsieti NVR, 1x SATA rozhranie pre pripojenie HDD, 10TB max. kapacita pre 1 HDD, 8MPx max. rozlíšenie záznamu, 1x ethernet RJ45 10/100 Mbps, 1x HDMI výstup, 1x VGA výstup, Biela farba, ONVIF, RTSP Protokol, Web server v prehliadači |