NVR501-08B-P8-IQ - Uniview 8-kanálový sieťový NVR videorekordér s 8x PoE
8-kanálový inteligentný IQ sieťový videorekordér s podporou AcuSearch a AcuTrack a s miestom pre 1 HDD do 24 TB. NVR má vstavaný PoE switch pre priame pripojenie a zároveň napájanie 8ks IP kamier s podporou PoE napájania cez ethernetový kábel. Podpora ONVIF protokolu pre pripojenie IP kamier 3. strán Pokračovať
Popis produktu
Podpora AcuSearch a AcuTrack od kamier PRIME II série -I1 a vyšších sérií s podporou načítania atribútov - farby, typy oblečení, vozidiel a iných. Výsledkom je výrazné skrátenie dohľadania páchateľa na všetkých kanáloch s pripojenými kamerami s podporou načítania atribútov.
- dekódovací výkon (Smart Off): 2 x 16 MP @ 30, 2 x 12 MP @ 30, 4 x 4K @ 30
- dekódovací výkon (Smart On): 2 x 12 MP @ 30, 2 x 4K @ 30, 6 x 5MP@30, 4 x 4MP@30
- priepustnosť do NVR: 80 Mbps
- priepustnosť z NVR: 80 Mbps
- Kompresia: Ultra 265/ H265 / H264
- Videovýstupy: 4K HDMi, fullHD VGA
- Podporuje IP kamery tretích strán s ONVIF zhodou: Profil S/G/T
- Kapacita HDD: 1x SATA do 24TB
- PoE výstupy: 8x PoE port (802.3af, 802.3at) - max 30W/port, celkový max. výkon 75W
- Cloud upgrade FW: áno
- snapshot: FTP / kalendár / udalosť - rozlíšenie 1080p (max. rozlíšenie kanálu do 8MP)
- rozmer (ŠxHxV): 260mm × 215mm × 46.6mm
- podpora rackmount montáže 19": áno - po dokúpení držiaka RM-1U-260
INTELIGENCIA
| Smart by IPC | Všetky kanály (celkovo až 8 obrázkov/s) Detekcia tváre, detekcia vozidiel (LPR), detekcia teploty, SIP, UMD, video metadáta, monitorovanie premávky | |||||||
| Smart by NVR | Detekcia tváre, inteligentná prevencia vniknutia (SIP), ultradetekcia pohybu (UMD) | |||||||
| Režim analyzátora Smart by NVR | Jeden režim (), Jeden režim (SIP), Jeden režim (UMD), Jeden režim (AcuSearch/AcuTrack), Režimy nemôžu byť aktívne súčasne, naraz môže byť aktívny iba jeden režim. | |||||||
| Vyhľadávanie VCA | AcuSearch, AcuTrack, , , Vyhľadávanie motorových vozidiel, Vyhľadávanie nemotorových vozidiel, Vyhľadávanie ľudského tela, Všeobecné vyhľadávanie, Správa o počítaní osôb, Tepelná mapa | |||||||
| AcuSearch | Všetky kanály s UNV SIP/UMD kamerou | |||||||
| AcuTrack | Všetky kanály s UNV SIP/UMD kamerou | |||||||
| od NVR | Až 4 kanály s kamerou UNV na detekciu tváre, až 2 kanály s bežnou kamerou (UNV a tretie značky, 2 kanály 2MP, 1 kanál 4MP) | Až 8 kanálov s kamerou UNV na detekciu tváre, až 2 kanály s bežnou kamerou (UNV a kamery tretích strán, 2 kanály 2MP, 1 kanál 4MP) | ||||||
| Knižnica obrázkov vozidiel | Až 5 knižníc obrázkov vozidiel s celkovým počtom až 25 000 obrázkov vozidiel | |||||||
| SIP pomocou NVR s bežnými kamerami | Až 4 kanály s bežnou kamerou (UNV a tretia strana, 4 kanály 2MP, 2 kanály 4MP, 1 kanál 4K) | |||||||
| UMD od NVR s bežnými kamerami | Až 4 kanály s bežnou kamerou (UNV a tretia strana, 4 kanály 2MP, 2 kanály 4MP, 1 kanál 4K) | Až 8 kanálov s bežnou kamerou (UNV a tretia strana, 8 kanálov 2MP, 4 kanály 4MP, 2 kanály 4K) | ||||||
| Kapacita záznamov snímok | 500 tisíc záznamov pre snímky tváre, jeden a pol milióna záznamov pre SIP a vozidlo | |||||||
Na stiahnutie
| Počet kanálov | 8 kanálov |
| Maximálne rozlíšenie záznamu | 16 Mpx |
| Synchrónne prehrávanie záznamu | 2 x 16MP@30, 2 x 12MP@30, 4 x 4K@30 |
| Šírka vstupného/výstupného prenosového pásma | 80 / 80 Mbps |
| Kódovanie videa: | H264, H265, Ultra 265 |
| HDD (SATA) - počet | 1x |
| Maximálna kapacita HDD | 24 TB |
| HDMI rozhranie | 1 x HDMI |
| VGA rozhranie | 1 x VGA |
| USB rozhranie | 2x |
| Ethernetové rozhranie | 1x RJ45 1000Mb/s |
| PoE napájanie kamier (vstavaný PoE switch) | Áno |
| Počet portov s PoE | 8 |
| Pohybová detekcia | Áno |
| Inteligentné funkcie (detekcia) | vniknutie (narušenie oblasti), prekročenie čiary, vstup do regiónu, výstup z regiónu, rozostrenie obrazu, zmena scény, zmiznutie objektu, AutoTracking (PTZ) |
| Deep-Learning (AI) | Áno |
| Hmotnosť (g) | 1000g |
| Rozmery (mm) | 260mm ×215mm × 46.6mm |
| Maximálna spotreba (W): | do 8W (bez HDD a PoE napájania kamier) |
| Napájanie rekordéra | 48V DC pribaleným adaptérom |