OEU-201S-HMK-Z - 2MPx IP vonkajšia jednotka videovrátnika Uniview
Uniview 2MPx IP dverná stanica videovrátnika s 2 relé a PoE napájaním. Predný panel z hliníkovej zliatiny. Vonkajšiu jednotku možno po pripojení k LAN sieti zahrnúť ako ďaľšiu kameru pre kamerový systém. 124° horizontálny pozorovací uhol, 120dB WDR, IR prísvit, zabudovaná čítačka kariet (do 10000 kariet). Podporuje interkom hovory na pridružené vnútorné jednotky alebo aplikácií UNV-link a EZView. Pokračovať
Popis produktu
- 2MPx kamera 1920x1080 pixelov
- 2 samostatné relé pre otváranie 2 brán (napr. malá bránka - elektrozámok + vjazdová brána - pohon)
- PoE napájanie alebo napájanie 12V DC
- Predný panel z hliníkovej zliatiny
- Vonkajšiu jednotku možno po pripojení k LAN sieti zahrnúť ako ďaľšiu kameru pre kamerový systém
- 124° horizontálny pozorovací uhol a 68° vertikálny pozorovací uhol
- 120dB WDR
- adaptívny IR prísvit
- zabudovaná čítačka kariet MIFARE 13.56 MHz (pamäť do 10000 kariet)
- Podporuje interkom hovory na pridružené vnútorné jednotky
- Podporuje interkom hovory do mobilných aplikácií UNV-link a EZView
- Podpora monitorovacej funkcie, bezpečnostný alarm, alarm proti sabotáži
- možnosť cloudovej inovácie FW prostredníctvom aplikácie UNV-Link alebo Linux prostredia vnútornej jednotky
| PARAMETRE | POPIS |
| Napájanie | 12V DC ± 25% alebo PoE 802.3af |
| Kapacita MIFARE kariet 13.56MHz | 10 000 |
| Operačný systém | Linux |
| Nočný prísvit | IR adaptívny prísvit s meniacou intenzitou |
| WDR | 120dB |
| Pozorovacie uhly | Horizontálne:124,3° Vertikálne:67,5° Uhlopriečka:147,2° |
| Spotreba energie | <10 W |
| Úprava hlasitosti | Nastaviteľné |
| Kvalita zvuku | Potlačenie hluku, potlačenie ozveny a AGC |
| Audio vstup | 1 vstavaný všesmerový mikrofón |
| Zvukový výstup | 1 vstavaný reproduktor |
| Štandard kompresie zvuku | PCM, G711, MP3 |
| Bitová rýchlosť kompresie zvuku | 128 kbps |
| Protokol | súkromný protokol UNV |
| Tlačidlo | 1 fyzické tlačidlo |
| Úroveň ochrany | IP65 + IK08 Na medzeru medzi zariadením a stenou naneste vodotesné lepidlo. Viac informácií nájdete v rýchlom návode |
| Hmotnosť | 0,267 kg |
| Kapacita prepojených vnútorných staníc | 20 |
| Spôsob montáže | Montáž na stenu alebo zapustená inštalácia |
| Rozhranie | Napájanie *1, sieťový port *1, RS485, rozhranie zámku dverí *2, IO vstup *4 |
| sieť | Sieťový port 100 Mbps + WiFi, podporuje napájanie IEEE802.3af PoE |
| Rozmery (D×V׊) | 102 mm × 194 mm × 31.6 mm |
| Operačné prostredie | ﹣40℃~﹢60℃,10%~90%, bez kondenzácie, vonkajšie |
ROZMERY