R2SW-1A - 2-kanálový reléový spínač zásuvkových obvodov eNODE
Zariadenie je určené na spínanie alebo prepínanie jednosmernej a striedavej záťaže do 16 A. Každý kanál má samostatne vyvedené svorky a je galvanicky oddelený, preto je možné každý kanál pripojiť na iný potenciál alebo iné fázové napätie. Vďaka prepínacím kontaktom ho možno použiť ako spínač alebo odpájač. Pokračovať
Popis produktu
Charakteristika eNODE R2SW-1A
- 2 galvanicky oddelené reléové bezpotenciálové spínače (prepínače)
- maximálne spínané napätie 250 V AC / 24 V DC
- maximálny spínaný prúd 16 A na kanál
- samostatné svorky pre každý kanál
- inštalácia na DIN lištu
- signalizačná LED
- napájanie zo zbernice CPUS
Parametre eNODE R2SW-1A
Parametre kontaktov
| Maximálny prierez vodiča | 2,5mm2 |
| Krútiaci moment uťahovania | 0,4 Nm |
| Dĺžka odizolovania vodiča | 7 mm |
| Rozstup kontaktov | 5 mm |
Napájanie
| Nominálne napájacie napätie Un | 12 V DC |
| Minimálne napájacie napätie Umin | 10 V DC |
| Maximálne napájacie napätie Umax | 14,5 V DC |
Celková spotreba pri Un (12 V)
| Minimálna (oba kanály vypnuté) | 6,5 mA |
| Maximálna (všetky kanály zopnuté) | 96 mA |
Celková spotreba pri Umin (10 V)
| Minimálna (oba kanály vypnuté) | 7,3 mA |
| Maximálna (všetky kanály zopnuté) | 111 mA |
Celková spotreba pri Umax (14,5 V)
| Minimálna (oba kanály vypnuté) | 5,8 mA |
| Maximálna (všetky kanály zopnuté) | 74,5 mA |
Parametre výstupov
| Počet spínaných kanálov | 2 x prepínací kontakt |
| Maximálne spínané napätie | 440 V AC / 300 V DC |
| Maximálny spínaný prúd | 16 A, 250 V AC / 24 V DC |
| Minimálna záťaž | 10 mA, 5 V DC |
| Maximálny vypínací výkon AC/DC | 4000 VA / 384 W |
| Materiál kontaktov | zliatina striebra |
| Odpor kontaktov | ≤ 100 mΩ |
| Čas zopnutia / rozopnutia | 15 ms / 5 ms |
| Izolačné napätie medzi kontaktmi | 1000 V |
| Izolačné napätie | 5000 V |
| Mechanická životnosť kontaktov | > 2 x 107 |
| Frekvencia spínania s men. záťažou | 600 cyklov/hod |
| Frekvencia spínania bez záťaže | 72 000 cyklov/hod |
Rozmery a hmotnosť
| Rozmery | 36 mm x 90 mm x 58 mm |
| Hmotnosť | 93 g |
| Prevedenie | 2 - MODUL |
Klasifikácia zariadenia
| Stupeň krytia prístroja podľa EN 60529 | IP20 |
| Trieda ochrany podľa EN 61140 | II |
| Podmienky prostredia podľa EN 60721-3-3 | 3K3, 3B1, 3C2, 3S1, 3M2 |
| Montáž | DIN lišta podľa EN 60715 |
| Je v zhode s | EN 60730-1, EN 61000-6-1, EN 61000-6-3, EN IEC 63000 |