Rack 6U S-RC19-6U-450GG Stalflex - dátový rozvádzač 19" s hĺbkou 450mm
S-RC19-6U-450GG SKU: 0030#S04#SKH#1 EAN: 5903351269636 Výrobca: StalFlex
RACK 19" 6U 450 mm hlboká skrinka so sklom od spoločnosti Stalflex, ideálna pre sektor IT a SOHO. Pevná, ľahká konštrukcia, jednoduchá montáž, otvory pre ventilátory a priechody pre káble, perforácia pre optimálne chladenie, patentový zámok. Pokračovať
Cena s DPH
Cena bez DPH
Na objednávku
Popis produktu
Hlavné parametre Stalflex S-RC19-6U-450GG
  • rozmery (VxŠxH): 329mm x 520mm x 450mm
  • farebné prevedenie: šedá farba - RAL 7035
  • kompaktné balenie: dodávaný v rozloženom stave
Kľúčové vlastnosti Stalflex Stalflex S-RC19-6U-450GG
  • Rýchla a jednoduchá montáž: Montáž pomocou jediného skrutkovača.
  • Estetický dizajn: Moderný vzhľad, ktorý vyzerá skvele v každom priestore.
  • Nastaviteľná montáž na lištu RACK: Nastaviteľná v krokoch po 30 mm v troch hĺbkach.