RAMPART KIT 600 BELT WHITE - súprava pre ovládanie garážovej brány COMUNELLO, maximálna plocha brány 9m²
Súprava pre ovládanie garážovej brány COMUNELLO s maximálnou plochou brány do 9m². Obsah balenia: 1x motor RAMPART 600, 1x vedenie remeňa, 1x ozubený remeň, 2x bezdrôtový diaľkový ovládač VICTOR GRAY 2CH, 1x montážna konzola Pokračovať
Cena s DPH
247.23 €
Cena bez DPH
201.00 €
Na objednávku
Popis produktu
OBSAH BALENIA COMUNELLO RAMPART KIT 600 BELT WHITE
1. Pohon COMUNELLO RAMPART 600 BELT WHITE
2. Vodiaca lišta s ozubeným remeňom COMUNELLO
3. Bezdrôtové diaľkové ovládače COMUNELLO VICTOR GRAY 2CH (2ks)
Parametre Comunello RAMPART KIT 600 BELT WHITE
| Typ použitia | garážová brána |
| Napájanie | AC230V |
| Napájanie motoru | DC24V |
| Príkon systému | 110W |
| Momentová sila prevodu | 600N |
| Typ mechanického prevodu | ozubený remeň |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Maximálna plocha brány | 9m2 |
| Rýchlosť zdvihu ramena | 0,14m/s |
| Možnosť ovládania GSM | áno - doplnkové zariadenie |
| Možnosť ovládania EZS | áno - doplnkové zariadenie |
| Možnosť ovládania EPS | áno - doplnkové zariadenie |
| Pracovné zaťaženie | intenzívne |
| Pracovná teplota | -20°C 50°C |
| Max. príkon systému | áno |
| Núdzové ručné ovládanie | áno |
| Typ osvetlenia | vstavaná LED |
| Fotobunky v balení | nie |
| Diaľkový ovládač v balení | 2 kusy |
| Hmotnosť pohonu | 4,5kg |
| Kit obsahuje | Pohon RAMPART 600, vodiaca lišta s ozubeným remeňom, 2ks vysielač DO, konzoly, označovacia tabuľka |