RB-524-DIN - Univerzálne silové relé na DIN lištu
Výrobok je určený pre montáž na DIN lištu do elektrických rozvádzačov. Slúži na spínanie spotrebičov s parametrami max. 250 V / 16 A. Poskytuje galvanicky oddelený prepínací kontakt výstupného silového relé dimenzovaný na skúšobné napätie 4kV. Univerzálne riešenie vstupu umožňuje, že ovládacie napätie sa môže pohybovať v rozsahu 5 – 24 V. Pokračovať
Popis produktu
| Rozsah ovládacieho napätia | 5 až 24 V DC |
|---|---|
| Prúdová spotreba | 5V-80 mA, 12V-40 mA, 24V-25 mA |
| Zaťažiteľnosť kontaktov silového relé: (galvanicky oddelené od ovládacích svoriek) | trieda ochrany II |
| Maximálne spínané napätie | 250 V AC / 24 V DC |
| Odporová záťaž (cosφ=1) | max.16 A |
| Indukčná, kapacitná záťaž (cosφ=0,4) | max. 8 A |
| Halogenové osvetlenie | max. 1000 W |
| Jednosmerný DC | 384 W |
| Minimálny DC spínaný výkon | 0.5 W |
| Prierez pripojovaných vodičov | max. 2x 1,5 mm2 max. 1x 2,5 mm2 |
| Rozmery, váha | 18 x 90 x 65 mm, 50 g |
| Prostredie | vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 až + 40 °C |
| Krytie | IP-20 |
| Ďalej spĺňa | STN EN 50130-4, STN EN 55022, EN 60950-1, DIN lišta EN60715 |