ABACUS KIT 300/24V HP - súprava pre ovládanie dvojkrídlovej brány COMUNELLO, maximálna šírka ramena 3m
Súprava pre ovládanie dvojkrídlovej brány s maximálnou šírkou ramena 3m. Obsah balenia: 2x motor ABACUS 300, 1x riadiaca jednotka QUAD 24V HP, 2x fotobunka DART, 2x bezdrôtový diaľkový ovládač VICTOR GRAY 2CH, 1x LED maják SWIFT 3 Pokračovať
Cena s DPH
1 156.20 €
Cena bez DPH
940.00 €
Na objednávku
Popis produktu
Obsah balenia COMUNELLO ABACUS KIT 300/24V HP
1. Pohon COMUNELLO ABACUS 300 (2ks)
2. Riadiaca jednotka COMUNELLO QUAD 24V HP (CU-24V-HP)
3. Fotobunky COMUNELLO DART (2ks)
4. Bezdrôtové diaľkové ovládače COMUNELLO VICTOR GRAY 2CH (2ks)
5. LED maják so vstavanou anténou COMUNELLO SWIFT 3
Parametre Comunello Kit ABACUS 300/24V HP
| Napájanie | AC230V |
| Napájanie motora | DC24V |
| Max. prúdový odber systému | 5A |
| Max. príkon systému | 110W |
| Maximálna sila posuvu | 1800Nm |
| Pracovné záťaženie | Intenzívne používanie |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Pracovná teplota | -20°C 50°C |
| Hmotnosť pohonu | 10,2kg |
| Kit obsahuje | 2ks Pohon Abacus 300 24V, Riadiaca jednotka, 2ks vysielač DO, fotobunky, označovacia tabuľka |