HYRON KIT 500/24V - súprava pre teleskopické ovládanie dvojkrídlovej brány COMUNELLO, maximálna šírka ramena 5m
Súprava pre teleskopické ovládanie dvojkrídlovej brány COMUNELLO s maximálnou šírkou 1 ramena 5m. Obsah balenia: 2x motor HYRON 500, 1x riadiaca jednotka CU-24V-HP 2M, 2x fotobunka DART, 2x bezdrôtový diaľkový ovládač VICTOR GRAY 2CH, 1x LED maják SWIFT 3. Pokračovať
Cena s DPH
884.37 €
Cena bez DPH
719.00 €
Na objednávku
Popis produktu
Obsah balenia COMUNELLO HYRON KIT 500/24V
1. Pohon COMUNELLO HYRON 500 (2ks)
2. Riadiaca jednotka COMUNELLO CU-24V-HP 2M
3. Fotobunky COMUNELLO DART (2ks)
4. Bezdrôtové diaľkové ovládače COMUNELLO VICTOR GRAY 2CH (2ks)
5. LED maják so vstavanou anténou COMUNELLO SWIFT 3
Parametre COMUNELLO HYRON KIT 500/24V
| Napájanie | AC230V |
| Napájanie motora | DC24V |
| Max. prúdový odber systému | 5A |
| Max. príkon systému | 110W |
| Maximálna sila posuvu | 2000Nm |
| Pracovné záťaženie | Intenzívne používanie |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Pracovná teplota | -20°C 50°C |
| Hmotnosť pohonu | 8.3 kg |
| Kit obsahuje | Obsah balenia: 2x motor, 1x riadiaca jednotka, 2x fotobunka, 2x bezdrôtový diaľkový ovládač, 1x LED maják |