AN-868-2PIN - externá anténa, 868MHz, 3dBi, 2-PIN konektor
Slúži na rozšírenie komunikačného dosahu bezdrôtových prvkov nielen zabezpečovacích systémov Jablotron pracujúcich na frekvencii 868 MHz. Anténu je možné namontovať do interiéru aj exteriéru. Pokračovať
Popis produktu
Verzia AN-868-2PIN sa pripája pomocou 2 pinového konektora, ktorý je použitý pri prvkoch starších systémov a súčasných prvkov systému JABLOTRON 100+.
Kompatibilita JA-100/JA-100+: JA-151A, JA-151N, JA-150IR, JA-151IR, JA-157P, JA-158P, JA-159P, AC-116.
Kompatibilita JA-80 Oasis: UC-82, JA-80Z, JA-82R, AC-8014, AC-8007, GD-04R.
| Komunikačné pásmo | 868 MHz |
|---|---|
| Zisk antény | max. 3 dBi |
| Impedancia | 50Ω |
| Dĺžka prívodu | 2 m |
| Trieda prostredia podľa STN EN 50131-1 | IV |
| Rozsah pracovných teplôt | -20 °C až +60 °C |
| Klasifikácia podľa STN EN 50131-1 | stupeň 2 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |