AS-1 - Akustický signalizátor
Signalizátor AS-1 slúži k signalizácii zaradenia spätného chodu osobných aj nákladných automobilov. Signalizátor je vodeodolný. Signalizátor AS-1 je pripojený k okruhu ovládanému spínačom, ktorý pri zaradení spätného chodu zapína spätný svetlomet (cúvacie svetlo). Pri zaradení spätného chodu sa zároveň s rozsvietením spätného svetlometu uvádza do činnosti zvukový signalizátor, ktorý zostáva zapojený po celú dobu zariadenia spätného chodu. Pokračovať
Popis produktu
| Pracovné napätie | 12 - 30 V |
|---|---|
| Frekvencia prerušovania | 3 Hz +/- 30 % |
| Zvuková frekvencia | 3 +/- 0,5 kHz |
| Max. zvukový výkon | 85 dB/ 2 m |
| Príkon max. | 65 mA |
| Pracovná teplota | - 20°C - + 60°C |
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-UNI prvky |
| Farba: | ČIERNA / ANTRACIT |