SA-913TM - Vnútorná piezoelektrická siréna
Vysokovýkonná siréna s piezoelektrickou membránou pre použitie ako akustické zariadenie v interiéri ale aj exteriéri stráženého objektu. Pri poplachu vytvára v stráženom priestore neznesiteľnú hlukovú hladinu, ktorá prípadnému páchateľovi účinne sťažuje činnosť. V uzatvorenom priestore je ťažké lokalizovať umiestnenie sirény a tým ju vyradiť z činnosti. Tamper kontakt. Pokračovať
Popis produktu
| Napájacie napätie | 11 až 14 V js. |
|---|---|
| Odber | 250 mA |
| Akustický výkon | 110 dB / 1 m |
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-UNI prvky |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ANALÓGOVÝ DRÔTOVÝ VÝSTUP |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| EXTERNÉ NAPÁJANIE - SVORKY | ÁNO |