BAT-1V5-AA - 1.5V AA alkalická batéria GP SUPER G-TECH
BAT-1V5-AA SKU: 00124#S03#SKZ#1 Výrobca: Jablotron Alarms (Free)
GP Super G-TECH alkalická batéria typu AA 1.5V. Ide o vylepšenú verziu našej najpredávanejšej batérie GP Super AA o G-TECH technológiu s navýšením pôvodnej kapacity a teda s predĺžením životnosti batérie v zariadení. Cena za 1 kus, predajné po 1ks, balené po 2ks v zaliatej fólii alebo 40ks (20x fólia 2ks) v krabičke. Pokračovať
Cena s DPH
Cena bez DPH
Skladom  773ks
Popis produktu
veľkosť batérieAA
chemické zloženiealkalické
kategória/radaSuper Alkaline
možnosť nabíjanianie
kapacitaneuvádza sa
napätie1,5 V
typové označenieLR6 (tužka, AA)
prevádzková teplota-18 °C až +50 °C
počet nabíjacích cyklovnenabíjacie
hmotnosť23 g
max. skladovateľnosť10 rokov
značkaGP
rozmer14,5 × 50,5 mm