BAT-1V5-AAA - 1.5V AAA alkalická batéria GP SUPER G-TECH
GP Super G-TECH alkalická batéria typu AAA 1.5V. Ide o vylepšenú verziu jednej z našich najpredávanejších batérií GP Super AAA o G-TECH technológiu s navýšením pôvodnej kapacity a teda s predĺžením životnosti batérie v zariadení. Cena za 1 kus, predajné po 1ks, balené po 2ks v zaliatej fólii alebo 40ks (20x fólia 2ks) v krabičke. Pokračovať
Popis produktu
| veľkosť batérie | AAA |
|---|---|
| chemické zloženie | alkalické |
| kategória/rada | Super Alkaline |
| možnosť nabíjania | nie |
| kapacita | neuvádza sa |
|---|---|
| napätie | 1,5 V |
| typové označenie | LR03 (mikrotužka, AAA) |
| prevádzková teplota | -18 °C až +50 °C |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| hmotnosť | 11,5 g |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| značka | GP |
| rozmer | 10,5 × 44,5 mm |
| predajný obal | 2 ks, fólia |