BAT-1V5-AAA - 1.5V AAA alkalická batéria GP SUPER G-TECH
BAT-1V5-AAA SKU: 00123#S03#SKZ#1 Výrobca: Jablotron Alarms (Free)
GP Super G-TECH alkalická batéria typu AAA 1.5V. Ide o vylepšenú verziu jednej z našich najpredávanejších batérií GP Super AAA o G-TECH technológiu s navýšením pôvodnej kapacity a teda s predĺžením životnosti batérie v zariadení. Cena za 1 kus, predajné po 1ks, balené po 2ks v zaliatej fólii alebo 40ks (20x fólia 2ks) v krabičke. Pokračovať
Cena s DPH
Cena bez DPH
Skladom  604ks
Popis produktu
veľkosť batérieAAA
chemické zloženiealkalické
kategória/radaSuper Alkaline
možnosť nabíjanianie
kapacitaneuvádza sa
napätie1,5 V
typové označenieLR03 (mikrotužka, AAA)
prevádzková teplota-18 °C až +50 °C
počet nabíjacích cyklovnenabíjacie
hmotnosť11,5 g
max. skladovateľnosť10 rokov
značkaGP
rozmer10,5 × 44,5 mm