IPC2128SB-ADF28KMC-I0 - 8MPx IP kamera Uniview, 2.8mm / 112°
IPC2128SB-ADF28KMC-I0 SKU: 00078#S06#SK#1 Výrobca: UNIVIEW TECHNOLOGIES
Popis produktu
  • 1/2,7" CMOS senzor
  • 8MPx 3840x2160p
  • 20fps
  • F1.6
  • 0.0025lux - LightHunter
  • hybridný prísvit
  • Smart IR do 30m
  • Biely prísvit do 30m - možnosť zopnutia alebo blikania LED pri aktivácii udalosti
  • PoE napájanie
  • H265
  • 120dB WDR kombinujúce snímky s rôznou expozíciou pre zrovnanie rozdielnych kontrastov
  • vstavaný mikrofón
  • reproduktor
  • inteligentná videoanalýza SIP a UMD (Smart Intrusion Prevention a Ultra Motion Detection)
  • IP67
  • microSD slot do 512GB
  • ONVIF protokol (S, G, T)
UDALOSTI
  • detekcia pohybu
  • ultra motion detection
  • sabotáž
Výrobca: UNIVIEW
Produktová séria: UNV PRIME
Modelový rad: Prime I
Prevedenie - typ: Tubus
Technológia: IP
Záruka: 3 roky
Obraz a video
Senzor ['']: 1/2.7'' progressive scan CMOS
Rozlíšenie [Mpx]: 8 Mpx
Rozlíšenie (detail) [px]: 3840 × 2160 px
Frame rate [fps]: 20
Citlivosť [lux]: 0.0025
WDR: 120dB True WDR
Pomer strán obrazu: 16 : 9
Počet streamov: 3
Kódovanie videa: H264, H265, Ultra 265, MJPEG
Objektív
Typ objektívu: Fix 2.8 mm
Ohnisková vzdialenosť [mm]: 2.8
Clona (F): F 1.6
Horizontálny záber [°]: 112,4°
Vertikálny záber [°]: 60,1°
Optický zoom [×]: Nie (iba digitálny)
Prísvit
Typ prísvitu: HybridLight (IR + White)
Dosah IR prísvitu [m]: 30 m
Dosah bieleho prísvitu [m]: 30 m
Výstražné blikanie pri poplachu: ÁNO - biely prísvit
Audio
Vstavaný mikrofón: ÁNO
Vstavaný reproduktor: ÁNO
Obojsmerná audiokomunikácia: ÁNO
Zvuková výstraha: ÁNO
Audio vstupy a výstupy: Nie
Inteligentné
AI analýza: Uniview SIP (Smart Intrusion Prevention)
Ochrana perimetra: Prekročenie čiary, Narušenie oblasti, Vstup do regiónu, Výstup z regiónu
Základná detekcia: Pohybová detekcia, Ultra Motion Detection, Detekcia sabotáže, Detekcia zvuku
Pokročilá analýza: Počítanie ľudí, Monitorovanie hustoty davu
Konektivita
Ethernet: 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet
Bezdrôtová sieť: NIE
Alarmové vstupy / výstupy: Nie
Podpora MicroSD: 512 GB
Všeobecné
Resetovacie tlačidlo: Áno
Napájanie: PoE 802.3af - do 15.4W, 12V DC (Ø 5.5 mm)
Maximálna spotreba (W): 11.5
Odolnosť: Krytie IP67
Farba: BIELA
Materiál: Kov
Rozmery (mm) 191×75×74 mm